Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Urlop nad morzem 2018

Polecane posty

Gość gość

Chcemy z mężem wyjechać sobie w czerwcu , lub lipcu nad morze. Ale chciałabym zapytać was jakie miejscowości i kwatery polecacie. Ale interesują nas WYŁĄCZNIE miejscowości od Świnoujścia do, powiedzmy Kołobrzegu. Jesteśmy z dużego miasta, chcemy głównie plażować, tak, że nie oczekujemy conocnych imprez, jakie mają miejsce np. w Mielnie, ale też nie chcemy , aby to była "dziura" zabita dechami, żeby można było smacznie zjeść, ale nie za jakieś "kosmiczne" pieniądze, żeby można było zrobić jakieś zakupy, posiedzieć w kawiarni w razie niepogody, potańcówki raczej nas nie interesują, czy całonocne imprezy, te zaliczamy jak jesteśmy u siebie, tu chcemy wypocząć. Tylko nie polecajcie mi Trójmiasta, czy Helu, bo tamtą stronę Wybrzeża już odwiedzaliśmy, więc chcieliśmy się wybrać w nowe miejsce. Może polecicie fajną , niedrogą kwaterę, tzn. około 50 zł. za osobę, nie interesują nas "apartamenty", w których ceny zaczynają się od 200zł. (lub więcej) za noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam Kołobrzeg. Świetne miejsce na odpoczynek. Nie jest tak zatłoczone jak np. Władysławowo. Warto wejść na stronę http://www.ms-probiznes.pl/ mogę polecić te apartamenty. Są fajne, wyremontowane, komfortowe. Jak dla mnie idealne miejsce do tego, aby odpocząć od miejskiego (w moim przypadku podwarszawskiego) życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku też pojechałam nad polskie morze, zarezerwowałam sobie kwaterę w Łukęcinie, znalazłam ją na bookaparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×