Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto zamówi mi na aliexpress?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Poszukuję osoby, która mogłaby zamówić mi ubrania na aliexpress na mój adres. Sama nie zamawiam ponieważ się na tym nie znam i jakos nie mogę rozgryźć tej stronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że jest bardzo długi okres dostawy, ale cenowo bomba :)) Dołączam się do pytania, dobrze mieć taką osobę na przyszłość, albo ktoś kto chociaż w prosty sposób wytłumaczy jak to zrobić, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za problem zamowic rzeczy, wystarczy zalogowac sie i wybrac srodek platniczy, wrzucic rzeczy do koszyka i po sprawie. Chyba nie sadzisz, ze ktos zamowi te rzeczy na swoja karty kredytowa czy paypala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może koleżanka ma problem z walutą albo angielskim. Zejdź na ziemię mi też znajomi pomagają także rozumiem pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilkzły
Aliexpress ma polskie tłumaczenia stron, więc to żadne problem dla językowej niemoty coś tam kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję językowa niemoto-wilkzły. Wcale o tym nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra. Nie niemotą. Jak dokładnie zapłacić z milenium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam korzystać z przeglądarki Google Chrome, aby kupić na Aliexpress. Moja dziewczyna w ogóle nie mówi po angielsku, ale sama potrafi to zrobić z tłumaczeniem w Chrome. Ona kupuje prawie wszystko. :) Powiedziała mi też, że korzysta z portalu cash back, który zapewnia zwrot pieniędzy z każdego zakupu. Nazywa się to Tipli i daje też cupons rabatowy na aliexpress https://www.tipli.pl/znizki/aliexpress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×