Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hapusya

Podoba mi się lekarz

Polecane posty

Gość Hapusya

Ostatnio byłam na wizycie u lekarza, on ma 28 lat, ja 16, wiem, wiem, jestem za młoda dla niego, ale on był taki miły, cały czas się uśmiechał, patrzył mi w oczy i chyba się zauroczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką ma pracę i musi być miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej się ucz zamiast za wykształconym mężczyzna się oglądać, jak chcesz żeby na ciebie popatrzył jak na kobietę to przed tobą jeszcze 10 lat nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba trafiłaś na jakiegoś niedowartościowanego dupka- tacy są i robią to z premedytacją bo wiedzą że biały fartuszek może zauroczyć a ty lepiej zapomnij o nim bo będziesz cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby biały fatuszek zauraczał to wzięcie mieliby też piekarze, ciastkarze , rzeźnicy, a jakoś nie mają,. To nie to tylko kultura osobista, obycie, zrozumienie problemów kobiety, i wiele innych cech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hapusya
On jest po prostu bardzo miły, dojrzały (nie to co chłopcy w moim wieku), inteligentny i przystojny, a na dodatek okazywał zainteresowanie. Wiecie jak to jest w tym wieku. Nie wiem co mam teraz zrobic bo naprawdę mi się spodobał i cały czas o nim mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłam w twoim wieku to spodobał mi się weterynarz, stażysta z lecznicy gdzie chodziliśmy z psami i kotami. Był miły i do tego jeszcze przystojny, więc myślałam głupia, że chyba mu się podobam. Ożenił się nieborak i zmienił miejsce zamieszkania, a mnie zainteresował inny facet i tak kilka razy. Nauka nie ucierpiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hapusya
Nie, laryngolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hapusya
Myślicie że są jakiekolwiek szanse na to ze mu się podobam? Chociaż 1% szans? to okropnie głupie, ale chyba wiecie jak to jest, kiedy ktoś się zauroczy haha Mimo, iż w gabinecie byłam z tata, to lekarz cały czas rozmawiał ze mną i patrzył mi się w oczy i siedział tak, ze mnie dotykał, na koniec wizyty nawet mi rękę podał :) ogólnie jakoś tak dziwnie się zachowywał jak na lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba ginekolog jak jeździliśmy do łodzi na badania ,szkoda że nie jest z mojego miasta bo bym chodziła cały czas do niego na wizyty ,ma coś koło 38 lat ale jest nieźle ciacho ,szczupły ,wysoki ,zawsze uśmiechnięty wiem że jest zajęty i ma dziecko ,ja też mam męża ,pomarzyć sobie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hapusya
Haha mój lekarz nie jest zajęty (przynajmniej nie ma obrączki) no i ja również bez zobowiązań ;) z wyglądu tez przystojny, gdybym nie wiedziala ze jest lekarzem dałabym mu maks 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój wygląda co najwyżej na 30 ,ale jest taki przystojny i delikatny ,i głos też cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×