Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

egzamin opiekun osob starszych 2018

Polecane posty

Gość gość

witam,kto pisal egzamin opiekun osob starszych 2018? proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki321
Raczej nikt .Czy jakaś agencja chce cię przeegzaminować? Daj sobie spokój ,jedyne co inni sprawdzają to ,co zrozumiałe , znajomość języka .Pracowałam jako opiekunka i dużo wiem . Nie trzymaj się jednej agencji ,nie podpisuj żadnych długoterminowych umów , jedź na te 2 miesiące a potem gdy będziesz chciała jechać ponownie wyślij aplikacje do 10-15 agencji ,telefon będzie ci się grzał od propozycji ofert ,wybierz to co ci najbardziej odpowiada ,nie bierz osób leżących ,małżeństw osób gdzie dzieci czy rodzina mieszkają w tym samym domu lub gdzieś obok . Ja miałam pracę bez pracy ,jest to możliwe . Do sprzątania przychodziła sprzątaczka ,pranie nawet osobiste miałam wyprane i wyprasowane i jeszcze jeździłam po restauracjach. Wszystkie zarobione pieniądze miałam na czysto. Nie daj się wrobić w jakieś szkolenia czy egzaminy,jest taki ogrom tych agencjie,że zatrudnią cię z pocałowaniem w rękę. Nie godziłam się też na osobiste podpisywanie umowy,wszystko można załatwić mailowo lub przez pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×