Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

współlokatorka

Polecane posty

Gość gość

witam, wynajmuję pokój w domu, mam współlokarokę za ścianą w drugim pokoju , od razu zauważyłem że jest stanowcza i "twarda" babka :) Nawet ładna więc jako facet pomyślałem czy do niej nie zagadac bo nie mam nikogo a ona wydawała się miła i kontaktowa:) Chodzi na siłownie , nawet ją kiedyś na siłowni spotkałem ale tam nie chciała gadać, w domu napisała kto kiedy ma sprzątać łazienkę. Taka dziewczyna zorganizwana . Nawet mi powiedziala ze zle zaparkowalem i ze zostawilem malo miejsca na parkingu, Jakos tak boje sie do niej zagadac , wydaje mi sie za ostra. Rano zajmuje dosc dlugo lazienke i zachowuje sie dosc glosno, i jak do niej biega i jeszcze slysze nawet jak sika bo w domu niesie... co o tym myslicie? Lubicie takie odwazne i stanowcze dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taka jestem i mąż ma ze mną ciężko :) ale przyznał że nigdy się ze mną nie nudził przez te 10 lat :) spróbuj, nic nie tracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doswiadczenia wiem, ze takie babki oddaja sie calkowicie w lozku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm a inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upewnij się, że ona nie ma już dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

chyba poznała faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie daje już mi tak popalić, mimo że miała tylko przez chwilę chłopaka 🙂🙂, można się przyzwyczaić do tej lokatorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Wynajmuję z koleżanką na studiach prywatne, dwupokojowe mieszkanie. Obie mamy chłopaków. Nieraz drinkujemy razem, ale każda z nas w każdej chwili jak ma ochotę idzie z chłopakiem na stosunek do swojego pokoju.. Absolutnie się nawzajem nie krępujemy, a wiadomo, jak zachowujemy się w orgaźmie. Przecież żadne drzwi nie są dźwiękochronne. W niczym nam to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Daria napisał:

Wynajmuję z koleżanką na studiach prywatne, dwupokojowe mieszkanie. Obie mamy chłopaków. Nieraz drinkujemy razem, ale każda z nas w każdej chwili jak ma ochotę idzie z chłopakiem na stosunek do swojego pokoju.. Absolutnie się nawzajem nie krępujemy, a wiadomo, jak zachowujemy się w orgaźmie. Przecież żadne drzwi nie są dźwiękochronne. W niczym nam to nie przeszkadza.

 Tylko czekać jak na krzyż będziecie się parować 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×