Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy mezczyznom naprawde podobaja sie sztuczne rzesy usta z kwasem

Polecane posty

Gość Gosc

Niestety ale pelno takich Karyn na ulicach. Odkad tego typu zabiegi spowrzechniały i staniały jest tego pelno - krowie rzesy, brwi czarne, dorysowane, usta zle nadmuchane

🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Rzęsy mogą byc, o ile nie sa za duże i dobrze dobrane. Mogą byc czarujące, podkreslac oczy, ale brwi wolę malowane jak juz to normalnie, nie jak to widze czasem, za wyraźni, to odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
32 minuty temu, Gość Onsam napisał:

Rzęsy mogą byc, o ile nie sa za duże i dobrze dobrane. Mogą byc czarujące, podkreslac oczy, ale brwi wolę malowane jak juz to normalnie, nie jak to widze czasem, za wyraźni, to odrzuca.

Sorry, ale nie chciałoby mi się 🙂 Zresztą mnie nie pasuje taki look, bo moje rysy twarzy są z tych delikatnych i wyglądałabym groteskowo. Zawsze malowałam się delikatnie- kredka do dolnej linii oczu, kiedyś dodatkowo tuszowałam rzęsy, teraz rzadko, tylko na wielkie wyjścia i delikatny błyszczyk lub szminka na usta- to zawsze. Moja córka nie maluje się wcale (nie odczuwa takiej potrzeby), ale ona nawet nie musi, bo bez makijażu i tak ładnie wygląda, i przyciąga uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffff
 

Także oni to chyba tak w większości tylko mówią, że niby lubią "naturalne", ale jak przyjedzie co do czego to nie obejrzą się za bladą naturalną kobietą bez makijażu, tylko właśnie za taką zrobioną...

przeciez oni mysla ze ona jest naturalnie piekna, dopiero po zmyciu tapety i wlozeniu dloni we wlosy gdzie wyczuja doczepy maja szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Umiarkowanie przedłużone rzęsy np. jakieś delikatne 1:1, czy bardzo delikatnie powiększone usta potrafia moim zdaniem dodać urody, ale najgorzej to wygląda jak ktoś przesadzi. A wiele kobiet przesadza i to bardzo.

Najlepiej jeśli efekt jest taki, że nie widać, że to było sztucznie robione, a w wielu przypadkach wręcz rzuca się to w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ktoś w ogóle jeszcze wierzy facetom ???Przecież wszytko o czym zapewniają to ściema na ściemie.Jak można być takim nikim żeby całe życie kłamać na około...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Te rzęsy to co noc na poduszce zostają hahhaha  a potem swoich już nie ma i musi tak bulic już do starości na kosmetyczki.lepiej nie zaczynać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cos w tym jest
 

Ktoś w ogóle jeszcze wierzy facetom ???Przecież wszytko o czym zapewniają to ściema na ściemie.Jak można być takim nikim żeby całe życie kłamać na około...?

Facet aby pissde miał przed sobą to nie patrzy na nic. Ani usta wypełnione kwasem ani doklejane rzęsy nie grają tu roli.. Ale kobiety nie robią tego żeby się im podobac tylko sobie. A jeśli się sobie podobały to wiadomo,że innym także:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Z wymienionych to nieduze sztuczne rzesy moga byc ale bez przesady, fajne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nigdy nie byłam zwolenniczką takiej sztuczności. Maluję się bardzo naturalnie, nie potrzebuję nawet fluidów, bo cerę mam ładną bez zaczerwienień i zrostów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nigdy nie byłam zwolenniczką takiej sztuczności. Maluję się bardzo naturalnie, nie potrzebuję nawet fluidów, bo cerę mam ładną bez zaczerwienień i zrostów. 

Jak mnie śmieszy takie gadanie. Chcesz to się nie maluj ze swoją idealno cero ale to nie znaczy że każda która się maluje ma na ryju dwa kilo albo że ma cerę beznadziejną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Jak mnie śmieszy takie gadanie. Chcesz to się nie maluj ze swoją idealno cero ale to nie znaczy że każda która się maluje ma na ryju dwa kilo albo że ma cerę beznadziejną .

Jak mnie śmieszy taka zazdrość 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jak mnie śmieszy taka zazdrość 😉

Jesteś żałosna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss
 

Z wymienionych to nieduze sztuczne rzesy moga byc ale bez przesady, fajne to.

Mi się bardzo podobają,niestety swoje mam takie liche,że gdybym jeszcze dokleila to po sciagnieciu nie miałabym już wcale , a trzeba cis tam mieć żeby do czegoś je dokleic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuj

Sztuczne rzęsy wyglądają obrzydliwie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek

Naturalne pełne usta,  to na pewno atut kobiety. Aczkolwiek. Podoba mi się kobieta. Która ma bardzo cieńką górną wargę.Ale to jej nie przeszkadza wyglądać dobrze,  kobieco, miło.

Nie podobają mi się kobiety,  które mają charakterystycznie napompowane usta.  To widać i wygląda to dziwnie. Nie tylko sztucznie ale i brzydko.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2018 o 11:15, Gość gość napisał:

To nieprawda, że mężczyźni nie patrzą z podziwem oraz we wiadomym kontekście na kobiety, które mają za sobą operacje plastyczne lub sporo różnego makijażu i upiększaczy na sobie. Znam sporo takich, którzy mają upodobania w takich właśnie kobietach. Nie wiem, z czego to wynika. Może to, po prostu, wpasowanie się w ich gusta, i tyle. Niektóre kobiety wyglądają naprawdę atrakcyjnie, korzystając z tego typu rzeczy, ale są też i takie, które mogłyby z sukcesem występować w horrorach, tak się zniekształciły tymi zabiegami. Obserwuję zachowania mężczyzn, kiedy mówią lub patrzą na kobiety po upiększeniu. Każdemu świecą się oczy. Taka prawda. Oczywiście - każdemu z tych, których znam ja, bo za resztę odpowiadać nie mogę. Myślę, że to może wynikać też z tego, że ładni ludzie, po prostu, przyciągają wzrok. A jeśli, do tego, są zadbani, modnie ubrani, ładnie pachną - to już w ogóle plusują. Jednak kobieta zadbana w sposób normalny, a kobieta "zadbana" w sposób "nienormalny", to dwie różne rzeczy, dwa typy piękna kobiet.

Prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×