Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy mezczyznom naprawde podobaja sie sztuczne rzesy usta z kwasem

Polecane posty

Gość gość

hialuronowym i grube brwi zakonczone jak od linijki? Serio? Tak trzeba dzis wygladac? czy to tylko mlodym mezczyznom sie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie obrzydliwie wyglądaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie rob ja mam duze ustanaturalnie to wszyscy faceci komentuja i mysla o.jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to odrzuca, m23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nawet nie rob ja mam duze ustanaturalnie to wszyscy faceci komentuja i mysla o.jednym xx to masz wziecie przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauwazylam, ze przerzedzily mi sie ostatnio brwi (zawsze mialam swoje grube naturalnie ciemne) i sie zastanawialam czy nei zrobic sobie tzw. makijazu permanentnego. Zawsze tym gardzilam, ale chyba taka moda teraz jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta faktycznie z jednym sie im kojarza ....jakbym kwas wsicnela to bym jak kaczka wygladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaz permanenty c***jowy pomysl tez chcialam sobiejej odnowic. Musisz po pierwsze dobry salon miec. Po drugie on blaknie bardzo troche szkoda kasy jak efekt jest na rok. Ja tez mam rzadkie brwi ale olejek rycynowy stosowac trzeba miesiac dwa zobaczysz efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba. Ale tym wyzelowanym lalusiom po solarce owszem. Nikt normalny nie zwraca na ten plastik uwagi. No chyba, że panowie ze smietniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj podoba sie, podoba ... porozgladajcie sie na ulicy czy takie panny "zrobione" z macha na gebie maja facetow, maja i to prawie ze kazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdzcie na insta, tak jest duzo takich kobiet w mocnych makijazach, bez sztucznych doklejacych rzes nie wychodza z domu, szpony na 5 cm, mocna tapeta i kazda z facetem, masa zdjec "ich milosci" i wcale ale to wcale ich faceci nie sa jakimis facecikami po solarce, to tylko wasze wyobrazenia, a rzeczywistosc jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsumie prawda...dlatego nie mam faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto pisze ze na takie nie leci kłamie. Facec***iszą że lubią naturalne chyba nie wiedząc o czym pisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobają się i normalnym facetom ale muszą byc dobrze zrobione, nie tak jak u tych niekyorych przerosnietych kolonow. Gwarantuje ze jemu sie bedzie wydawalo ze to naturalne usta, piersi ;) identczne z makijazem, śmiac soe chce z facetow mowiacych na makikaz nude ze to laska bez mejkapu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.45 a to musi być albo plastik albo całkiem naturalna, bez makijażu? Ja się maluje ale jasnymi kolorami, nie mocno, Nie mam doczepianych rzęs, włosów, paznokci ani nie chodze na solarium, mam lekko podkreślone brwi, zawsze jestem ładnie uczesana, fajne ciuchy, odpicowana ale nie jestem plastikiem i nie narzdkam.na brak powodzenia. Myślę ze właśnie takie ,,posrednie" kobiety faceci lubią najbardziej, zadbane ale nie sztuczne lalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje sztuczne rzęsy wyglądają naturalnie, zaznacz że piszesz o dzieczynach co mają 9d :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli przerzedziły się brwi to polecam biotebal. Ja go używałam na porost rzęs i przy okazji smarowałam też brwi. Po miesiącu mam bardzo gęste i muszę je tylko regulować, a nie malować jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak idzie taka zrobiona lalunia, to wszyscy faceci sie gapia i slinią do niej. Oni tylko tak mowią, że nie lubią sztucznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś jak idzie taka zrobiona lalunia, to wszyscy faceci sie gapia i slinią do niej. Oni tylko tak mowią, że nie lubią sztucznych" jasne, że lubią. Tyle że prosty chłop przyzna to bez żenady a ten mniej prosty będzie ściemniał, że takie klimaty go nie kręcą, żeby nie wyjść na fana kiczu i tandety. Oczywiście będzie jakiś odsetek mężczyzn, którym się to serio nie podoba, ale to będzie mniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usta można pięknie i delikatnie powiększyć,policzki,wyszczuplić owal kwasem.Wy piszecie o bardzo ordynarnych zabiegach,o takich typowych "duoach pawiana" w miejscu ust a jest cała masa zrobionych dziewczyn ale tak profesjonalnie,że tego nawet nie widać i o to chodzi w medycynie estetycznej!O poprawę wyglada a nie o to aby każdy widział gdzie był wstrzhknięty kwas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli facet mowi ze nie leci na sztuczne to klamie. Znaczy moze nie na sztuczne ale nazrobione np makijaz itp. Ida dwi kobiety ulica jak myślicie na kogo spojrzy na zaniedbana matke polke z nadwaga niemodnymi okularami i ciuchami niezbyt podkreslajaca urode czy na szczupla blondi wymalowana ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jak są zrobione. Widziałam rzęsy czy usta przesadzone i mega sztuczne, ale widziałam też ładnie zrobione i w miare naturalnie. Problem w tym, ze niektore kobiety z tym przesadzaja i jak robią rzęsy to na maxa dlugie, tak samo w usta pompuja nie wiem ile tego kwasu i potem wygladaja jak siostry Godlewskie. A można to zrobic z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczne rzesy nie maja nic ze kobieta jest zrobiona. Zrobiona to po operacjach i Zabiegach medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nieprawda, że mężczyźni nie patrzą z podziwem oraz we wiadomym kontekście na kobiety, które mają za sobą operacje plastyczne lub sporo różnego makijażu i upiększaczy na sobie. Znam sporo takich, którzy mają upodobania w takich właśnie kobietach. Nie wiem, z czego to wynika. Może to, po prostu, wpasowanie się w ich gusta, i tyle. Niektóre kobiety wyglądają naprawdę atrakcyjnie, korzystając z tego typu rzeczy, ale są też i takie, które mogłyby z sukcesem występować w horrorach, tak się zniekształciły tymi zabiegami. Obserwuję zachowania mężczyzn, kiedy mówią lub patrzą na kobiety po upiększeniu. Każdemu świecą się oczy. Taka prawda. Oczywiście - każdemu z tych, których znam ja, bo za resztę odpowiadać nie mogę. Myślę, że to może wynikać też z tego, że ładni ludzie, po prostu, przyciągają wzrok. A jeśli, do tego, są zadbani, modnie ubrani, ładnie pachną - to już w ogóle plusują. Jednak kobieta zadbana w sposób normalny, a kobieta "zadbana" w sposób "nienormalny", to dwie różne rzeczy, dwa typy piękna kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką koleżankę na maxa zrobioną, dłuuuugie rzęsy, sztuczne usta, czarne przedłużane włosy i niebieskie soczewki do oczu i ma pod zdjęciami same komentarze facetów w stylu " Madziu ślicznie :*", " Piękna jesteś ;)" itd. I o wiele więcej komentarzy takich facetów niż dziewczyn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także oni to chyba tak w większości tylko mówią, że niby lubią "naturalne", ale jak przyjedzie co do czego to nie obejrzą się za bladą naturalną kobietą bez makijażu, tylko właśnie za taką zrobioną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.31 to ze się nią zachwycają faceci, jej wyglądem wcale nie znaczy ze ktoś o niej na poważnie myśli. A ta kolezanka ma cos w glowie, cos soba reprezentuje? Moze myślą ze jak trochę poslodza to taka im szybciej nogi rozłoży, por...a i pójdą dalej wyrywac. Ja tez mam parę takich zrobionych znajomych na FB, maja dużo laików i komentarzy facetów ale dziwnym trafem nie maja nikogo na stałe od lat ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzecz gustu pewnie. Mój twierdzi, że w sztucznych cyckach nie ma nic pociągającego, tak samo jak powiekszonych wargach. Ale pewnie znajdą sie tez tacy ktorym sie to spodoba. Ja osobiscie nie moglabym byc z facetem ktory chirurgicznie poprawia sobie urode czy nawet wklepuje kremy na zmarszczki i przesadnie dba o wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:36- w tej chwili nie ma nikogo, jest samotną matką ;) a konczyła jakieś zarzadzanie i marketing czy cos w tym stylu... Jest ładna, ale sztuczna do bólu az sie zdziwilam ,ze taki styl sie tak podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 25.02.2018 o 11:31, Gość gość napisał:

Mam taką koleżankę na maxa zrobioną, dłuuuugie rzęsy, sztuczne usta, czarne przedłużane włosy i niebieskie soczewki do oczu i ma pod zdjęciami same komentarze facetów w stylu " Madziu ślicznie :*", " Piękna jesteś ;)" itd. I o wiele więcej komentarzy takich facetów niż dziewczyn....

Bo pewnie chcą ja zaliczyć, widza w niej tylko obiekt seksualny a nie potencjalną kobietę do zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×