Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet mnie wystawil do wiatru

Polecane posty

Gość Deezzzzz
Ja bym pokazala,ze sie nie przejmuje2. Zobaczysz minie- czas to najlepsze lekarstwo3. Nic do niego nie pisz nie pros itd,po czasie bedziesz zalowala...przepis na sukces pewnosc siebie i zamykanie znajomosci, bez przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym swojej żonki Agi nigdy do wiatru nie wystawił. Kocham Cię Aga :* moja Pandooo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przechodziłam przez to. Wpadłam w depresję, trwalo to kilka lat. Kiedy się pozbieralam odezwał się on z myślą, że rzucę się w jego objęcia. Tak się nie stało. Jest mi obojetny. Dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, może on kogoś ma a z Toba tylko flirtowal i podbudowywal sobie ego widząc Twoje zainteresowanie. Mógł udawać ze jest singlem, ze zaangażował się w waszą znajomość ale musisz wiedzieć, ze faceci świetnie udają, kłamią żeby osiągnąć swój cel. I może miał zamiar się spotkać ale ,,cos mu wyskoczylo" tzn. Jego dziewczyna i pewnie z nią ten wieczór spędził. Jeśli po fakcie będzie się glupuo tłumaczył ze cos mu wypadło to Nie wierz w jego bajeczki, gdyby Cie traktował poważnie to chociaz by napisał smsa czemu nie wypalilo, zadzwonilby i się wytłumaczył. Olej go, gdy będziesz go widywala ignoruj go, nawet nie patrz na niego a najlepiej pokaz mu sie z jakimś kolega, ze dobrze się z nim bawisz i ze tamtego masz w d...e, ze masz inne opcje, wjedziesz mu na ego i będziesz miała jakąś satysfakcję. Po prostu udawaj ze Cie to wszystko nie obeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile autoro masz lat? Pewnie bachor z cb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie ma. wpadłem sie przypomniec o dole za role. no to spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha. w razie braku gaży zmnieniam strony to nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak i jeszcze jedno. to sie da łatwo policzyc ile zarobilismy:) bez numerów bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×