Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet mnie wystawil do wiatru

Polecane posty

Gość gość

Facet ktorego bardzo polubialam wlasnje wystawil mnie do wiatru, jeszcze niedawno obiecywal mi to tamto i owanto bylo naprawde pieknie a po nie calym dniu mnie olal poprostu.. cierpie strasznie przeciez nic zlego nie zrobilam..... dlaczego tak.. dlaczego mnie oszukal dlaczego glupia ja mu zaufalam to boli ale i tak jest w mojej glowie... mam dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiadomo. może nie spełniasz jego standardów masz jednego ciemniejszego zęba albo ci sie włosy c***jowo ułozyły co swiadczy o tym ze nie panujesz nad swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być może wykazałas zbyt duzym entuzjazmem i taniec godowy dwóch wygrywów zamienił sie w pogoń desperatki za ideałem który własnie w tym momencie uswiadomił sobie jaki jest zajepisty. c***j wie. a może to nie twoja wina? może pan ma jakies traumy i lęki i sie wystraszył. też nie wiadomo. mogłaś sie spytac ale jakby powiedział że ma to ty byś odpuściła bo ostatnie na co mozna liczyc w rytuale doboru partnerów to zrozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz mi bardziej rozwinac ta odpowiedz prosze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 15 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde bardzo fajny facet bardzo dobrze nam sie rozmawialo itp a tu nagle olal mnie ni stad ni z owad... boli to bo jednak ma sie ta je...a nadzieje a tu takie cos.. dopiero zrozumialam co to za uczucie byc olanym...przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dosyc zdehumanizowany proces bezlitosny i nastawiony na osiągnięcie jak najwiekszych korzyści. oczywiscie nikt nie ma obowiązku tłumaczyc ci powodów odrzucenia co tez jest tragiczne bo skazuje cie na domysły byc może depresje i załamanie nerwowe. szczerze mówiąc skończyłem z tym cyrkiem bo mnie przestał bawic. byłem odrzucany akceptowany tolerowany. denerwuje mnie to. jak bede chciał se p*****ać to wezme siła albo zapłace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem wlasnie w tej chwili cierpie bo liczylam na czulosc tylko tego potrzebowalam a kur... zostalam sama jak palec...biegna mi mysli po glowie co zrobilam nie tak..w sumie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotykasz sie z kimś najczesciej mającym śmietnik w głowie i sie musisz zastanawiac nad zachowaniem czy aby odpowiednio ustandaryzowane czy wystarczajaco ściemniasz i grasz czy nie za bardzo sie otwierasz. niech se kooorfa kasparov z karpovem w to graja mi szkoda czasu na takie pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedzi chociaz nie czuje sie kur.. sama jak palec.. przykre to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nawidze takich typow jednego dnia obiecuja to czy tamto a niecale 24h pozniej olewaja cie .. nigdy nie mialam jeszcze takiej sytuacji w zyciu i dopiero teraz rozumiem co to znaczy... boli strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te kalkulacje wyliczone indukcyjnie "moge mieć takich na pęczki nie musze nic dawac od siebie niech oni coś dadzą jestem warty warta tyle a tyle na rynku randkowo matrymonialnym dam doopy nie dam dooopy zastanowie sie czy mi sie opłaca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poboli i przestanie. Nie umrzesz. Do następnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie za duza nerwówka i koszty jak na potencjalne zyski. szczególnie ze stroje nisko w rankingach także jak mówie nie ma sie co przejmmowac zainwestuj w inna branze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale najgorsze jest to ze mijamy sie codziennie wyjde teraz na idiotke??? Ja cos zaczelam czuc po jego "falszywych" teraz tekstach bylam pewna ze moze jednak tez cos sie kreci z jego strony a tu takie cos... dziekuje wam za odpowiedzi tylko to trzyma mnie tu ze nie jestem sama... jest mi bardzo przykro czuje sie jak skiec taka prawda mimo ze wiem ze jestem taka osoba co nie zasluguje na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur naprawde zrozumialam pierwszy raz w zyciu co.to znaczy poczuc sie jak smiec..najgorsze jak go spotkam nawet nie wiem jak sie zachowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zasadniczo dobre doświadczenie o ile cie nie zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje wam wszystkim za wasze odpowiedzi... chociaz nie czuje sie ze zostalam na tej planecie sama jak palec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczegolnie jeżeli planujesz wyhaczyc coś z recyclingu i mody na eko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj dziekujesz jutro bedziesz pluła na takich jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak chciałabyś się zachować wobec kogoś kto cię olał? Myślę że powinnaś położyć się krzyżem i ze łzami w oczach całować jego stopy błagajac o przebaczenie że byłaś taka be i cię olał w związku z tym... Naprawdę kobiety myślą że zyskają szacunek faceta płaszczac się jak idiótki przed Bogiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dam sie splaszczyc przed nim, nie dam mu znac ze mnie to zabolalo ale sam fakt ze widze go prawie codziennie wiem ze chyba sobie nie dam rady.. poprostu chyba sie zakochalam widzialam ze on tez ale kur.. olac mnie niecale 24h pozniej to trzeba byc hu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tak dosłownie Cie wystawił tzn byliscie umowieni i nie przyszedł? Czy tylko pisaliscie i urwał kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to znaczy wychaczyc kogos z recyklingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylismy umuwieni, mialam spedzic z nim milo wieczor, widzialam sie z nim chwile ale wygladalo to tak jakby o tym kompletnie zapomnial i poprostu poszedl sobie, olal to olal mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy zrobic ze smiecia cos ładnego i pozytecznego najlepiej biorąc za to jakiś grosz od instytucji państwowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak nie rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna również skorzystac z popytu wykreowanego kampaniami reklamowymi. głównie skorzystaja na tym pokisielone pociotki z hektarami nieuzytków ale oni tak czy siak skorzystaja wiec warto byc trendi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrozumienie to skomplikowana kwestia niekoniecznie ogranicza sie do zrozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak tak mozna.. poprostu olac.. czlowiek warty chociaz by powiedzial to czy tamto nie owijal w bawelne.. tym bardziej jak mowilam chwile wczesniej jeszcze bylo jakbysmy byli naprawde ok para a on zrobil mi takie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×