Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostawił mnie

Polecane posty

Gość gość

Czesc kobietki. Potrzebuje waszej pomocy. Bylam z facetem 1,5 roku. Na samym poczatku zostawil mnie po 2 miesiacach zwiazku. Po miesiacu chcial wrocic. Z racji tego ze bardzo chcialam , przyjelam go. Bylo wspaniale, spedzalismy piekne chwile, az po roku zaczelo sie psuc. Dodam, ze bylismy ze soba na odleglosc, ale widywalismy sie czesto, co tydzien, co dwa. Caly styczen sie nie widzielismy, bo praca i uczelnia (sesja).  Klocilismy sie ostatnio niemozliwie czesto, ale spotkalismy sie, spedzilismy duzo czasu razem bo mielismy duzo wolnego. Pojechal i po kilku dniach mnie zostawil. Po raz drugi.. zdaje sobie sprawe ze schrzanilam sprawe, bo potrafilam go obrazac jak sie klocilismy i mowic okropne rzeczy. Mam tego swiadomosc i jest mi cholernie z tym zle. Chcialam to zmienic, naprawic, popracowac nad soba. Ale nie moge sie teraz pozbierac.. nikt nie chce mi pomoc, porozmawiac.. z nim probowalam rozmawiac, prosic. Slyszalam tylko "nie" po raz setny. Nie wiem jak teraz funkcjonowac.. nie spie, z lozka mi sie nie chce wychodzic. Ciezko mi bez niego, ta mysl ze nie uslysze go ani nie zobacze, mnie po prostu zabija.. myslicie ze wroci? Czy nie ma co zyc zludzeniami..? Zapomniec i isc do przodu? Strasznie go kocham.. ale jestem juz chyba na przegranej pozycji.. czy moze dac czas od siebie odpoczac, nie odzywac sie, to moze zateskni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuj nad soba jezeli jestes klotliwa i obrazasz w klotni ale to wszystko rob juz raczej na poczet nowego zwiazku. Nikt nie lubi klotliwych, wyzywajacych wulgarnych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz się dziecko - dziewczyna na studiach powinna mieć trochę więcej rozumu. Pakujesz się w toksyczny "związek" który jest chyba tylko w twojej głowie, bo co to za bycie razem, jak się widuje raz na jakiś czas? on nie wie czego chce przychodzi-odchodzi, kłócicie się na okrągło, za czym tu tęsknić? Kocham-srocham. Jak się kogoś kocha, to się go szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest mądry to już nie wróci. Po co wracać do rozhisteryzowanej i kłótliwej baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spowprzaj z tymi prowokacjami wielokropkowa i nie wchodź w związki na odległość bo to szit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×