Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to może być ząbkowanie?

Polecane posty

Gość gość

Synek ma 4 miesiące i od dłuższego już czasu baaaaaaardzo się ślini natomiast lekarz twierdzi, ze to normalne u 3-4 miesieczniaków bo zaczynaja pracować ślinianki. Natomiast dziecko co prawda budziło mi się w nocy kilka razy ale od jakiegoś tygodnia jest masakra...budzi się co godzinę i bynajmniej przytulenie mu nie wystarcza bo chce do cycusia oO chciałam powoli wprowadzać mu jeden posiłek dziennie w postaci butli ale odrzuca ją, gryzie smoczek i nie ma ochoty zasysać mleczka natomiast z piersi zje. Dodam, ze jeszcze niedawno daliśmy mu butle i jadł bez problemu mało się nie zadławił z łakomstwa...dodatkowo zaczął tak śmiesznie przygryzać dolna warge górnymi dziaselkami i jest bardzo marudny. Od 3 dni potrafi histeryzować dosłownie wpada w dziki krzyk bo nie może usnąć a chciałby spać:/ oczywiście zjada wszystko co ma pod ręką wydając przy tym odgłosy jakby za przeproszeniem miał zatwardzenie x) sądzicie, ze takie zachowanie to może być już ząbkowanie powoli? Nie ma tam nic na wierzchu bo lekarka mu wkładała palec do buźki i dziwnie na mnie patrzyła kiedy wspomniałam o ząbkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być, mojemu średniemu pierwszy ząbek wybił się w 16 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wyżej, czy Twój maluszek ma takie białe kropki na dziąśle? Mój tak właśnie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam to samo z córka i myślałam, że to zęby. Minęły cztery miesiące, a zębów brak. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma takie białe plamki na górnych dziąsłach ale na przodzie jakby nie pod spodem . Bo one mogą iść niby i miesiącami ale dają znaki wcześniej np tyle ze martwi mnie ze on odrzucił butelke akurat teraz kiedy chciałam powoli odstawiać go stopniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×