Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcin94

Bycie Bi

Polecane posty

Gość marcin94

Cześć, mam na imię Marcin i mam 24 lata. Dlaczego pisze tu na forum dla kobiet? Być może dlatego, że większa szansa, że zrozumie mnie kobieta, aniżeli mężczyzna chociaż główna akcja toczy się właśnie o mężczyznę. Mam straszną depresję egzystencjalną. Trwa ona on dobrych kilku lat. Nigdy nikomu o tym nie mówiłem, a nawet gdy próbowałem to słyszałem teksty typu: depresję mają ludzie po przejściach, a co Ty w życiu przeszedłeś? No niby w punkt. Nie zmarła mi córka, rodzice nie zginęli w wypadku, nie jestem na nic chory fizycznie- więc skąd ta depresja? Z mojej orientacji seksualnej. Jestem biseksualny, ale nie w sposób dosłowny. Nie wyobrażam sobie bycia w związku z facetem, chodzić za rękę, mieszkać, dla mnie to abstrakcyjne. Podobają mi się dziewczyny, byłem w kilku związkach, było super. Jednak to seks z mężczyzną dużo bardziej mnie zaspokaja i podnieca. Jestem tak rozdarty na pół, że brzydze się patrzeć w lustro. Czuję, że oszukuję wszystkich, a przede wszystkim siebie. Nie wiem kim jestem. Czuję się tak źle, że wielokrotnie rozważałem samobójstwo, bo po prostu czuję że nie ma wyjścia z mojej sytuacji. Przecież nie da się rzucić monetą kótra zadecyduje co mam robić i jaki być. A teraz najgorsze w tym wszystkim. Mieszkam na śląsku w miejscowości do 5 tysięcy mieszkańców. Zakochałem się. W księdzu. Bóg po raz kolejny ze mnie zadrwił, ale tak. Na ogół rzadko staram się dopuszczać uczucia do siebie, taki jestem. Jednak to mnie rozwaliło totalnie. Nie wiem co mam ze sobą robić. Trwa to ponad 2 miesiące. Nie umiem przestać o nim mysleć, nie mogę normalnie funkcjonować, wpadłem po uszy, ale oczywiście jest to uczucie jednostronne. Jestem bardzo nieszczęśliwy, zawsze miałem pod górkę, ale teraz to chyba Mount Everest beznadziejności jaka mnie spotkała. Drogie Panie i (panowie) proszę o radę co mam robić. Liczę, że skoro pomogliście i doradziliście tylu osobom tutaj, to może i dla mnie znajdzie się jakaś rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałem ci juz ze tylko droga do boga ciebie uratuje depresja to skutek grzechu a nie przezyc choroby psychiczne sa darem demonów bo kto grzeszy ten jes dzieckiem diabła , a ojciec daje zawsze co ma najlepsze czyli w tym przypadku cierpienie choroby i tak dalej jezeli chcesz byc szczesliwy musisz pozucic grzech byc dzieckiem boga ktury daje miłosc radosc szczescie , tylko to bedzie walka bo demon tak szybko nie zrezygnuje z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale będziesz szczesliwy to wszysto zalezy od ciebie czy całkowicie totalnie oddasz sie bogu masz tutaj potwierdzenie ze homoseksualizm pochodzi od demonów i dla tego bóg zabronił w pismie sw uprawiac ten grzech mozesz byc bi ale zadnego uprawiania sexu z chłopami musisz sie modlic do boga by przywrucił pozadanie zgodne z natura https://www.youtube.com/watch?v=xEHGoEWakbY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Homoseksualnimordercy i kanibale -Anthony Morley: homoseksualista, zwycięzca pierwszego konkursu na najpiękniejszego geja w Wielkiej Brytanii. Zamordował, pokroił , ugotował i zjadł swojego partnera. -Ralf M. homoseksualista, w 2005 r. zabił swego partnera, rozczłonkował i zamroził do dalszego spożycia. -Thomas S. homoseksualista, w 2005 r. udusił i zjadł swą młodszą kuzynkę. -Luis Calva Zepeda, biseksualny mężczyzna z Meksyku, w 2007 r. wraz ze swym partnerem zamordował i spożył swą byłą dziewczynę. -Luca Rocco Magnotta, biseksualny aktor Według policji Magnotta zabił w Montrealu chińskiego studenta i poćwiartował jego zwłoki, po czym zjadł kawałki ciała swej ofiary. -Jeffrey Dahmer : homoseksualista, pedofil, nekrofil, kanibal. Jeffrey ma na swoim koncie 17 ofiar najmłodszy 14 lat a najstarszy 36 lat Jego ofiary to wyłącznie chłopcy. -Fritz Haarmann, właśc. Friedrich Haarmann: pedofil, homoseksualista, kanibal, seryjny morderca nazwany rzeźnikiem z Hanoweru. Razem ze swym homoseksualnym partnerem Hansem Gransem dokonywali morderstw na nastoletnich chłopcach w wieku 14-18 lat. Haarmann sprzedawał na targu mięso z ciał swych ofiar, twierdząc, że to wieprzowina. Nie miał wielu klientów, ludzie narzekali na dziwny, mdły smak sprzedawanego mięsa. Gdy zapytany, na sali sądowej ilu ich było (młodych chłopców), w ostatnim słowie, wzruszył ramionami i stwierdził, że chyba 40. -Hamilton Howard "Albert" Fish (ur. 19 maja 1870, zm. 16 stycznia 1936)–amerykański seryjny morderca, homoseksualista, kanibal, sado-masochista, pedofil, koprofil, urofil. -Armin Meiwes: homoseksualista, morderca i kanibal. Zabił i zjadł Berndta Jurgena Brandesa, także homoseksualistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz problem, znajdź panienkę która kręcą faceci bi i lubi trójkaty. Będziesz miał związek z kobietą i sex z facetami, ona też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin94
Ale ja nie chce być bi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko i na temat: ksiądz jest twoja miłością, niech rzuci zawód i żyjcie długo i szczęśliwie, dopóki nie zdradzisz go z jakąś baba, bo zapragniesz innego seksu. Nigdy nie będziesz szczesliwy dopóki nie dok9nasz wyboru i nie będziesz w tym konsekwentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin94
@gość ale problem w tym, że nie potrafię wybrać, nie da się rzucić monetą w takim przypadku. Nie chciałbym nigdy żeby żaden ksiądz przeze mnie rzucił sutannę, oczywiście nigdy mu nie powiem o tym, problem w tym, że po prostu dalej nie da się tak żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To księdza decyzja nie twoja, jak widać lubisz rozczulać się nad sobą, marny z ciebie partner czy dla kobiety, czy dla faceta, czy dla babochlopa z dużym cycem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×