Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaNatana

wierszyk z prośbą o pieniążki na szczepionki na chrzciny

Polecane posty

Gość MamaNatana

Cześć, niedługo chrzciny mojego Natanka, jesteśmy na etapie zaproszeń i tak pomyśleliśmy, żeby w tekście dodac wierszyk z prośba o pieniążki na szczepionki zamiast prezentów i pamiątek. Coś jak te wierszyki do zaproszeń slubnych. Szukałam tekstu w róznych miejscach i nic nie znalazłam, może któras Mamusia dawała taki tekst? Albo może ktoś z talentem napisze taki wierszyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kogo te szczepionki? Dla dzieci w Afryce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNatana
nie no, dla Natanka, chcemy kupić najlepsze i wszystkie zalecane, a to sporo już wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie wierszyki to bezczelność w czystej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na cxuj jakiej fajansiarskie wierszyki. Napisz krotko nie chcemy frajerskich prezencikow, dawac kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNatana
dlaczego bezczelność? przeciez i tak każdy cos przynosi, a tak jak napisze co chcemy to ułatwimy tylko gosciom, nie beda musieli sie zastanawiac, latac po sklepach itp, a dziecko zyska zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chcemy wszystkich prosić, by nam kwiatów nie przynosić. Pieniążki mile widziane, wydatki już zaplanowane - by nasz syn był zdrów jak ryba kaska na szczepionki się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chcemy wszystkich prosić, by prezentow nie przynosić. Pieniążki mile widziane, wydatki już zaplanowane - by nasz syn był zdrów jak ryba, kaska na szczepionki się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję, żebyście ochrzcili dziecko bez imprezy a to co wydali na imprezę to kupcie se szczepionki czy co tam chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Slusznie. Aczkolwiek mysle,ze ten topik to sciema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNatana
impreza bedzie w domu, tylko ciasto i kawa, wiec koszt mały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dej mie na szczepionkę kase bo mój lojciec Brajan myślał k*****m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chcemy wszystkich prosić, żeby gó/wna nie przynosić, zamiast tego kasę w zębach, bo zarobicie wszyscy po gębach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenujące sa takie prośby trzeba było dziecka nie robić jak was nie stać na podstawowe rzeczy dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ciasto i kawa ale kasę to w prezencie dajcie. Ja bym serio nic nie pisała. Żadne z moich 2 dzieci nie dostało prezentow tylko pieniądze a nie wpadłam na pisanie wierszyków. To zależy ile chce ktoś dac. Bo jak np 100 PLN to pewnie wstyd będzie do koperty włożyć i ktoś kupi prezent w tej kwocie. Powyżej pewnie koperta. Serio daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.08 dzięki za poprawienie nastroju. Jeśli nazwałas dziecko natan to nie dziwi mnie pomysł z wierszykami. Masz chorą głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pieniążki"... :D Ja pier.olę, ale patologia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I truciznę dać dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale was wciągnęło to prowo.jprd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale glupota, nie spotkalam sie z czyms takim haha. Ja dziecko szczepilam kupnymi szczepionkami ale tylko to co obowiazkowe w kslendarzu szczepien. Np szczepienie 6w1 Moim zdaniem to brak szacunku dla gosci taki wiersz w zaproszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej, no wiadomo,ze sciema, już po samym Natanku, wierszyku i szcepionkach. Nie wiem tylko po jaka cholere, ani to dowcipne, ani odkrywcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana435
Gość 7:09 Dzięki za poprawienie humoru:-) Miłego dnia życzę. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny, placze ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękny wiersz i to z samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądżcie świnie drodzy goście kasiurę dla Natanka w kopertach przynoście Żadnych prezentów od Was nie chcemy Ino kasiurkę przygarniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:06 Ja też nie lubię tego zdrobnienia. Wydaje mi się, że większość osób, które używają tego określenia ma niezdrowy stosunek do pieniędzy - jakąś dziwną miłość. Pieniądze to pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat temu szczepiłam Olę, A Natan bez szczepień! O ja pier.... Szczypionki drogie, odra szaleje On zachoruje, ja oc***eje! Wyprawmy Chrzciny, zaprośmy Rodzinę Kasa się znajdzie w mniej niż godzinę Wciśniemy dziecku szczepień czterdzieści A może więcej noga pomieści? Natan nasz będzie piękny i zdrowy Przyjąć następne szczepienia gotowy. Przybądź więc gościu na dziecka chrzciny! Nie skąp pieniążków, bo wnet poprawiny Priorixy, Euvaxy i inne śmieci Przyjmują w ciało te nasze dzieci. Big Pharma się cieszy, mamusia szaleje A biedny Natan na nogę kuleje. (Jeszcze raz, bo komuś się nie spodobało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny wierszyk haha :) uśmiałam się choć jest również coś smutnego w tym, że rodzice chcą Taki prezent dziecku zafundować na start. Oby tylko noga kulała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kapitalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi drodze goście kasę w zębach przynoście na full wypas przyjęcie w knajpie być musi nie ściemniaj, tysiąca spokojnie wydusisz prezentów nie chcemy żadnych tylko szczepionek ładnych a tak naprawdę chodzi nam o kasę bo bezpłatnych szczepień jest masę x Taka prawda niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×