Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niki 83

Związek z albanczykiem

Polecane posty

Gość Niki 83

Witajcie Bardzo potrzebuje wypowiedzi osób postronnych. A oto moja historia. 8 miesięcy temu poznałam w Anglii albanczyka.cudowny opiekuńczy przystojny biznesmen. 2 restauracje i kilka myjni samochodowych. Zawsze dobry i pomocny.kochany i przystojny.pomagal mi we wszystkim A o swoich problemach mówił wprost bo u niego szczerość to priorytet.tak samo i u mnie.z tym że mój angielski jest słaby A on pomagał mi w nauce. Mieszka w Anglii 13lat.odebrano mu vize i miał miec dwie sprawy w sądzie. Po jakimś czasie zaczęłam mu mówić o brexicie że będzie deportowany i musi wziąć ślub aby zostać ale podkreslilam ze nie ze mną jeśli tylko o to chodzi. Powiedział że mnie kocha i nie chodzi mu o to.zaproponowal mi wspólne mieszkanie i samochód na dojazd do pracy ponieważ pracowalam daleko od jego miejsca zamieszkania. Pojechałam do Polski na tydzień.po powrocie zamieszkalam z nim i jego rodzina byli cudowni dla mnie. Na drugi dzień wspomniał o podpisaniu papierów poprosilam o tłumacza i się nie zgodzil. Był zły i rozczarowany że mu nie ufam i go nie chronie. Ale że jeśli pójdzie siedzieć to woli to jak mam myśleć że tylko dla podpisu ze mną jest.wieczorem powiedzial że jeśli ja nie chce mu pomóc to on nie pomoże mi i nie jest jego problem jak dojade do pracy i na drugi dzień sie wyprowadzilam.przepraszal oczywiście. Siedzi teraz w wiezieniu A ja naprawdę za nim tesknie i mam z nim kontakt raz na jakiś czas. Jak myślicie o co tak naprawdę chodzi? Wspomne że bardzo często zmienia samochody na luksusowe i pytałam o to dlaczego itd. Mówił że lubi. Proszę o konkretne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, ze nie podpisalas tych papierow, siedzielibyscie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli miał stała prace i meldunek nie mogli go tak po prostu deportrowac albo wsadzic do wiezienia. Normalnie co pół roku przedłużają vise na kolejne pół roku. No chyba ze miał problemy z prawem. I to dlatego go zamknęli i zabrali vise. Ja tez jestem z albanczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki 83
Jak już wspomniałam ma swoj biznes ale jednak Jest konflikt z prawem i dlatego zabrali mu vise i poszedł siedzieć na 3ms. Jestem przekonana że to jest dobry człowiek już nie wspomnę że ma coś w sobie. Ale dlaczego nie dał mi tłumacza....boję się że chodzi tylko i wyłącznie o to aby zdobyć mój podpis później ślub A żadnej miłości nie ma. Jak długo trwa u Ciebie związek? Opowiedz czy u Ciebie jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki 83
Jak już wspomniałam ma swoj biznes ale jednak Jest konflikt z prawem i dlatego zabrali mu vise i poszedł siedzieć na 3ms. Jestem przekonana że to jest dobry człowiek już nie wspomnę że ma coś w sobie. Ale dlaczego nie dał mi tłumacza....boję się że chodzi tylko i wyłącznie o to aby zdobyć mój podpis później ślub A żadnej miłości nie ma. Jak długo trwa u Ciebie związek? Opowiedz czy u Ciebie jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwna jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki 83
Nie pytam czy jestem naiwna tylko o opinię co sadzicie na temat mojej sytuacji. Czy może ktoś jest w podobnej...i prosze o wypowiedz na temat związku z albanczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W porządku ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej pytaj o związek z kryminalistą, narodowość nie ma nic do rzeczy, naiwna dziewczynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak w każdym kraju są idioci prymitywy chamy i ludzie mądrzy kulturalni z szacunkiem do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powodzebia
Jeśli chcesz byc autorką kolejnej opowieści o tym jak naiwna polka dała się naciągnąć przystojnemu ciapakowo gdzie w jego kraju kobieta znaczy tyle co pies to podpisuj wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odmienne zdanie mają obcokrajowcy o polakach o tym kto tak wypowiada się o innym świadczy tylko o jego głupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki 83
Nie potrzebuje takich bezmyślnych wypowiedzi. Trzeba nauczyc się czytania ze zrozumieniem A dopiero udzielać odpowiedzi. Pytałam konkretnie więc po co takie odcinki? Bez sensu. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co? Ten co był w sądzie albo w więzieniu to nie ma szansy na miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda tak mówi do czasu,aż juz będzie po ptokach.A potem płacz i lament ,ze taki przystojny a mnie oszukal...Juz samo to ,ze chcialas tłumacza przy podpisaniu UMOWY(sic!) Powinno ci cos dac do zrozumienia. Wyobraz sobie kolezanko ,ze z dnia na dzien nie odbiera się wizy "biznesmenowi" :) No ale to twoje zycie i twoje klocki wiec powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki 83
Mozliwe że jestem naiwna bo zbyt szybko udamy ludziom. Nic nie poradzę na to że nie potrafię sobie wyobrazić że ludzie potrafią być tak okrutni i w ten sposób mogą wykorzystać. Nie dostałam tłumacza i dlatego się wyprowadzilam. Ale w pojednaniu. Każdy ma za sobą przeszłość i nie ważne czy Polak czy osoba innej narodowości. Tylko czy warto zaufać ponownie? On na nic więcej nie namawia. Teraz jestem w Polsce. Już 3 raz i za każdym razem wracałam do Anglii. Ale nie wiem co będzie za 3ms.... poczekam i się okaże czy uczucia minęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uświadom sobie powagę sytuacji. Facet chcial cie wykorzystać, typowo oszukać by dostać obywatelstwo. Odebranie vizy, sprawy w sadzie... Typowy cwaniak i oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obraz się ale ten "kochany i opiekuńczy" zgrywal takiego by cue wykorzystać. Zrobilas glupote i masz nauczkę wiesz juz jak tego uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki 83
Mozliwe że macie rację. I dlatego jestem teraz w Polsce. Ale serce... bardzo ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wygląda na naciągacza. "Na drugi dzień wspomniał o podpisaniu papierów poprosilam o tłumacza i się nie zgodzil. Był zły i rozczarowany że mu nie ufam i go nie chronie. " Jakich papierów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki 83
Papiery związane z tym aby pokazać przed sądem że jest w stałym związku,zmiana adresu w pracy banku itd na jego i meldunek w jego mieszkaniu. Przynajmniej tak mówił ale skoro nie dał mi tlumacza ponieważ on może mi wszystko wytłumaczyć to nie wiem co to były za papiery tak naprawdę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj od niego dziewczyno i zapomnij. Takich bajerantów cwaniaczków cała masa, był dla ciebie miły, bo chciał cię wykorzystać dla zapewnienia sobie pobytu w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki 83
Mam nadzieję że moje życie zazna w końcu stabilizacji. Dziękuję za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×