Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sędzia jak cos ukradnie nie jest karany czy tak powinno byc

Polecane posty

Gość gość

Chore uklady i święte krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sędzia musi kraść bo za mało zarabia! Zresztą co ty masz pretensje o jakieś głupie 50 zł. Po co tej kobiecie skoro dostaje pomoc z MOPSU. No po co jej. Sędzia nie dostaje pieniędzy z MOPSU więc musi jakoś związać koniec z końcem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kooorfa od 50 lat was okradają a wy sie obudziliście dopiero jak już sie wzieli za napady rabunkowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nie ten święty człowiek który sie podłożył aby wam to uświadomić to byście dalej całowali faryzeuszy w w doopy pod togami. zresztą to inscenizacja ewentualnie środowisko prawnicze zdurniało do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym wąchać stopy i od\byty komunistycznym sędziom, którzy skazywali na karę śmierci i pozbawienie praw publicznych na zawsze. Wielu z nich pracuje do dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem pewien ale takie sprawy chyba nawet nie powinny wejść na wokande. o co tam dokładnie chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawa nie jest prosta. każdy wyrok skazujacy sedziego będzie odebrany jako próba przejecia władzy nad korporacyjnym ładem panującym w prawniczym środowisku. podobnie jest w policji. rozumiem ze sprawe nagłośniono po wyroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież był skazany i odebrano mu prawo do wykonywania zawodu ale się odwołał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze polskie prawo nie bazuje na precedensach dałoby rade zalegalizować włamy do magazynów przez roztargnienie. ALE. NA WASZYM MIEJSCU BYM TAK SIE NIE JARAŁ. bo mozliwe ze kręcicie bata na samych siebie. zresztą to raczej pewne. będzie to można wykorzystać na dwa przeciwstawne sposoby. do zaostrzenia sankcji za głupoty i na zasadzie "ja też tak chce bo skoro sedzia może kraść to ja też"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konstytucja Polska to takie samo g****o jak g****o a dlaczego? Według konstytucji każdy jest równy itp.bzdury skoro każdy jest równy to dlaczego są "równiejsi" i mają przywileje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego mu odebrano prawo do wykonywania zawodu? 50 zł to jest mała szkodliwosc społeczna. to tak jakby mu odebrali prawo do wykonywania zawodu za złe parkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak zaczniecie napadac na sklepy bo "sedziom wolno to mi też" to spiesze was powiadomić ale zarobią na tym wyłącznie sędziowie prokuratorzy kuratorzy stenotypistyki ochroniarze w wyremontowanych siedzibach poczta polska na dostarczaniu wezwań do sądu policja na wpisywaniu w koszta paliwa i konwojowania na sprawy, beneficjenci odróbek społecznych etc etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha czyli mozliwe ze go skazali na pokaz w razie gdyby "a potem sie formalnie odwołasz blebleble" ta sprawa wypłyneła na medialnym skandalu czy odwrotnie. czy ktos coś koorfa wie czy przybiezyliście jedynie sobie ponarzekać stadnie na sędziów bo samemu strach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz pisałem co o nich sądze gdzie widze ich korzenie i jak widze ich przyszłośc. nie lubie ich ale innych nie lubie bardziej np mediów wolałbym żeby sie wzajemnie pozagryzali niż samemu być szczutym. pomyślcie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mediów nie luubie oczywiście za cenzurę jakby co ale jak widać zajazd na sąd w wykonaniu wkoorfionych userów im pasuje piertolcie sie pederasci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ja będe dla was robił tylko wy bedzecie dla mnie pracowac za darmo. zrozumcie to wreszcie bo inaczej będziecie cierpiec z powodu nieporozumień kompetencyjnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja jestem sprytniejszy inteligentniejszy mądrejszy bardziej etyczny moralny i kompetentny. wy nie macie nic do powiedzenia tylko sie wam tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy jestescie na wierzchu tylko dlatego zże ładnie wyglądacie w przeciwieństwie do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co miałem wam wysłać oficjalnego faksa? przecież chyba wiecie kto tu rządzi? a jak nie wiecie to nawet lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×