Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile macie stopni w domu mieszkaniu

Polecane posty

Gość gość
Te od 24 w domu -w Sudanie sie wychowały czy co ? ile wy płacicie w polskie mrozy za ogrzewanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19-20, w nocy 18-19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odkąd mam piecyk gazowy z de dietrich i termostat to jest zdecydowanie lepiej! reguluję tak jak chcę w zależności od temperatury otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w bloku. Mieszkanie bardzo ciepłe. Zawsze około 25 stopni. W zimę bez włączenia ogrzewania 23-24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo, mieszkanie środkowe i zimą na luzie 21-22stopnie i zerowe rachunki :) zastanawiam się tylko jak bardzo muszą grzać moi sąsiedzi i po co? Przecież oni muszą mieć w mieszkaniu duchotę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartoszko

21-22*C, mieszkanie w środku budynku. Grzeje malutko, plus bardzo wydajny piec - mcr home od de dietrich. Rachunków za sezon grzewczy wychodziło ok 150zł na miesiąc za gaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w domu jednorodzinnym, piec węglowy. Rano przed pracą nigdy nie rozpalam, po powrocie temperatura wynosi ok 17-19 stopni, jak się napali wzrasta do 21-22 i jest to dla mnie temperatura optymalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja mam w domu tak okolo 21-22 maksymalnie stopni na parterze , na gorze gdzie s sypialnie , mamy okolo 17-18 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×