Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mąż kopniętej baby

Moja żona ma spokojne stabilne życie i chce to spîerdolić

Polecane posty

Gość mąż kopniętej baby

wymyśliła sobie przeprowadzke na drugi koniec kraju gdzie nie znamy nikogo i to tam na wariata, chce aby wziąźć tam pożyczke na dom i ziemie, potem rzucic prace i tam się przenieść i potem tam na miejscu szukać pracy. Mamy troche kasy odłożonej ale czy to nie wydaje wam się radykalne? Kase wyda, a pracy przyzwoitej nie znajdzie się i potem czarna du/pa. Do tego dzieci są i trzeba szkoły im zmieniać. Czy ona jest porąbana? Obecnie mamy mieszkanie bez długów, ja mam stabilną prace ona dorywczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka123
ryzykowne i takie 'na wariata' to wszystko... nie wiem ile macie odłożonych pieniędzy, jeśli naprawdę sporo to możnaby to przemyśleć. jeśli nie to dla mnie średni pomysł, rzucać pracę i to jeszcze obydwoje naraz... i zamiast tego pakować się w pożyczki ?! no i są jeszcze dzieci, czy ona w ogóle o nich pomyślała ? dla nich to będzie ogromny stres, już sama przeprowadzka w nieznane, do tego będą musiały zostawić swoich kolegów/koleżanki i trafić w nieznane środowisko do nowej szkoły... jeśli ona bardzo chce jakiejś zmiany, to może niech się wyprowadzi sama, znajdzie najpierw pracę w nowym miejscu, żeby nie było że obydwoje zostaliście bez pracy z pożyczką na karku i wtedy może się okaże że dotychczasowe życie było całkiem ok... a Wy z ręką w nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ma z toba zbyt dobrze. Nie chce mi sie wierzyć. Przed czym ucieka? Moja w życiu nie zostawilaby swojej mamy, znajomych pracy i nienwiem czego jeszcze. Wspolczuje tobie takiej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby są durne, chyba im się nudzi i dlatego kombinują, co za plemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waterman
Ty masz stabilną ,ona dorywczą. Wychodzi mi ,że ona uciekać chce przed czymś /kimś - może ktoś się za blisko niej kręci i ona nie potrafi się wstrzymać ,więc ucieczka jej przychodzi do głowy. Druga możliwość ,to ...za dużo reklam ,seriali gdzie łatwo zerwać ze wszystkim i się złapała na to . Jakoś to będzie przy dzieciach? Dzieci potrzebują stabilności w tym wieku zwłaszcza . Ty tracisz stabilizację finansowa,a ona ..nic . To nie jest uczciwe podejście z jej strony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos dziwnego w tym jest. Jak ktos napisal powyzej: proba ucieczki, moze przed sama soba? CHyba nie jest za szczesliwa... Wtedy wlasnie ludziom przychodza do glowy takie dziwne pomysly, pt. z korporacji w Bieszczady zeby rzezbic swiatki albo otowrzyc ferme koz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łańcuch na myszke
kobiety nie mogą mieć za dużo wolnego czasu bo im palma odbija, udokumentowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo poznała w sieci kogoś kto mieszka niedaleko od nowego miejsca zamieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż kopniętej baby
to napewno nie, to byłby kompletny idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta z fanaberiami , mało odpowiedzialna lub wcale. Tak może zaszaleć i iść na żywioł ktoś samotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K

….nie ma życia z nimi , nie ma życia bez nich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Zawsze możesz jej powiedzieć, żeby sobie wyjechała sama i zaczęła przecierać szlaki skoro to jej pomysł. Niech wynajmie mieszkanie, znajdzie pracę, rozejrzy okolice itp.Takie decyzje powinny być zgodne i wspólne obojga małżonków a nie jednego z nich a drugi pod presją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecane

kto babe puści do innego miasta samą???? zaraz się do niej jakiś romeo dostawi i po związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-żabojad

a ty jesteś facet, czy ...? powiedz stanowcze NIE - i albo baba się dostosuje albo niech wyp.... sama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×