Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolinqaaamama

Zbilansowana dieta dla 35latki

Polecane posty

Gość Karolinqaaamama

Hej. Jaka najlepsza dieta dla 35 letniej mamy? Aktualnie mam 15 kg nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do Igor Mieńkowski www.igortreneronline.pl On napewno Ci pomoże tak jak pomógł mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja też mam 12 kg nadwagi, wczesniej około 5 lat temu sama się odchudzałam ale kg wracały jak bumerang. Dzisiaj jestem mądrzejsze poszlam do dietetyka i ustawił mi dietę redukującą na trzy miesiące potem stabilizacja i po diecie. Ale powiem że jestem mega zadowolona jem co 3 godz nie chodzę głodna. Na sniadanie grahamka z wędliną pozniej owoce , smaczny i dietetyczny obiad, podwieczorek owoce kolacja sałatka z sosem jogurtowym to przykładowe dzienne menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, atrakcyjna sylwetka - marzenie każdego. Myślisz, że nie można tego tak łatwo osiągnąć? Przekonaj się, że można. Chcesz wyglądać atrakcyjnie i zdrowo? Jeśli tak to koniecznie wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Jest to strona najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Tylko z jego pomocą możesz osiągnąć sukces i przejść niesamowitą przemianę. Pan Igor to jedyny trener w Polsce, który zagwarantuje Ci innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe oraz fachową suplementację. Nie czekaj dłużej i wejdź na: www.igortreneronline.pl Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Możesz już na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu, zbudować piękną, smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, atrakcyjna sylwetka - marzenie każdego. Myślisz, że nie można tego tak łatwo osiągnąć? Przekonaj się, że można. Chcesz wyglądać atrakcyjnie i zdrowo? Jeśli tak to koniecznie wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Jest to strona najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Tylko z jego pomocą możesz osiągnąć sukces i przejść niesamowitą przemianę. Pan Igor to jedyny trener w Polsce, który zagwarantuje Ci innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe oraz fachową suplementację. Nie czekaj dłużej i wejdź na: www.igortreneronline.pl Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Możesz już na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu, zbudować piękną, smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wiekem trudniej schudnąć. Ja jak miałam 30 to bez problemu 5 kg w mc schudłam a teraz 38 i ciezko idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika200
Wszystko się da tylko trzeba chcieć i trzymać się wyznaczonych celi. Ja będąc w ciąży z drugim dzieckiem przytyłam prawie 25 kilo. Na początku mi to nie przeszkadzało, ale potem zaczęłam po prostu się źle czuć w takim ciele. Przełom nastąpił jak skończyłam 40 lat. Wzięłam się za siebie, najpierw poszłam do dietetyka żeby samemu nie wymyślać a tym bardziej nie sugerować się dietami z internetu. Też nie chciałam mieć takiej diety chwilowej, tylko po prostu zmienić swoje posiłki na zawsze. Do tego kupiłam iqgreen, bo wiadomo, że metabolizm z wiekiem coraz wolniejszy. A 3 razy w tygodniu chodziłam na jogę, nawet dla zwykłego relaksu. Po roku udało mi się zrzucić prawie 20 kilo. Jestem bardzo zadowolona, a to wszystko stało się po prostu codziennością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×