Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tez tak macie kobietki?

Polecane posty

Gość gość

Bardzo rzadko ktoś mi się spodoba, im jestem starsza tym jest gorzej, prawie żaden facet mnie nie kręci. Kiedy juz zobacze jakiegos faceta w moim typie i wpadnie mi w oko np w sklepie to często okazują się zajęci, zaraz podchodzi do niego dzowczyna i w momencie gdy orientuje sie ze jest zajęty to jestem po prostu wściekła i zazdrosna! :( najchętniej wyslalabym w kosmos te dziewczynę, zal mi ze to nie ja jestem na jej miejscu...momentalnie humor mi się psuje a już tym bardziej gdy ten koleś nawet na mnie nie spojrzy... To wywodzi się właśnie z tego ze tak trudno mi spotkać faceta w moim typie który by mnie pociągał. Czy wy tez tak macie? Idąc po ulicy praktycznie podobają mi się z twarzy jedynie mniej więcej 18-20 latkowie, maja często ładne rysy twarzy ale ja sama mam 26 lat, więc to gowniarze dla mnie :(. Tacy w moim wieku wyglądają jak buraki często, trudno spotkac w miarę przystojnego (nie mowie ze modela).Kiedyś było łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chora psychicznie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo mam to w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś było łatwiej bo byłaś młodsza. I oni byli młodsi. Faceci przed trzydziestką, fajni i w ogóle, są już pozajmowani. A ci wolni w takim wieku to albo zje/by albo debile. Albo rozwodnicy z dziećmi. Czyli bardzo możliwe, że z Tobą też jest coś nie tak skoro w tym wieku jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie faceci irytuja i nie widze by byl z nich jakikolwiek pozytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne branie jakie mam to właśnie w przedziale 16-20 z tym że nie jestem pedofilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.15 tak sie składa mam powodzenie, byłam w kilku dłuższych czu krótszych związkach ale zawsze to nie było ,,TO". Staralam sie cos poczuć, probowalam wyzwolić w sobie miłość ale nigdy nie byłam zakochana...nie wiem jak to jest. Mam jakąś blokadę czy cos :( nigdy tak na prawdę nie byłam szczęśliwa :( a szanse na miłość są coraz mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cygan prawdę Ci powie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję, ja byłam zakochana 3 razy. Piękna sprawa. Nie jest łatwo znaleźć miłość. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodzi faceci to takie pipy, że szkoda gadać. Podobają mi się tylko dojrzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodzi faceci najlepsi a dojrzali tylko dobrzy dla żon albo brzydkich młodych kobiet hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×