Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luizzzz

Mieszkamy razem rozstanie

Polecane posty

Gość Luizzzz

Na początku roku zamieszkaliśmy razem, w tym czasie zmieniłam pracę na 3/4 etatu, narzeczony wyjechał do pracy za granice. Pokłóciliśmy się przez telefon i on powiedział,że chce się rozstać. W mieszkaniu część rzeczy jest moja, część jego. Powiedział, że jeśli chce mogę zostać w mieszkaniu a on się wyprowadzi lub moze być na odwrót, do rodziców nie mogę wrócić bo zamieszkuje tam moja siostra z mężem. Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy z czyjej winy ,jesli z jego to on sie musi wyprowadzic.Mozesz wynajac z kims jesli masz 2 pokoje albo szukac u kogos pokoju ,ale wiem ze ciezko z kims obcym mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.46 raczej zalezy, czyje jest mieszanie, jej czy jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizzzz
Problem o jaki się pokłóciliśmy jest totalnie z czapy (rzekomo, ktoś do niego zadzwonił, że widział mnie z innym facetem - co jest kłamstwem, bo z żadnym innym facetem się nie widziałam ) Czuje, że jestem w głębokiej d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizzzz
Mieszkanie jest wynajmowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana345
Z pierwszego wpisu można wywnioskować, że to mieszkanie nie jest własnością żadnego z nich. Pewnie wynajmują wspólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaje ten na kogo jest umowa najmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyhk
Problemem nie jest kto zostaje tylko jak finansowo i logistycznie to wsyztsko rozegrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaje ten, kogo stać na wynajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wcześniej gdzie mieszkalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizzzz
Wcześniej byłam na studiach, później pracowałam przez chwile w Polsce, później za granicą przez kilka lat, kiedy wróciłam przez ok 1,5 roku mieszkałam kontem u rodziców, ale w między czasie poznałam mojego dotychczasowego narzeczonego, a siostra wyszła za mąż więc postanowiliśmy wynająć coś wspólnie. W tym momencie z połowy rodzinnego domu, moja siostra z mężem (w tym pokoju w którym mieszkałam) urządzili sobie mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracasz do rodziców i koniec! Masz ta samo prawo ta mieszkać jak siostrą, pokój muszą ci oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizzzz
Dla mnie to trochę upokarzające, wyprowadziłam się kilka miesięcy temu, oszczędności zainwestowałam w meble, pralkę, garnki, naczynia i tego typu historie,a teraz jestem w takiej sytuacji... Samo takie pytanie czy znajdzie się dla mnie miejsce w domu rodziców przyprawia mnie o mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa czyli wszystko jasne. Na 90% facet szuka pretekstu żeby się rozstać, chce zrzucic winę na Ciebie dlatego wymyślił ta hostoryjke ze niby spotykasz się z kims za jego plecami zeby moec powod do zerwania, a pewnie sam kogoś poznal za granicą i Cie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizzzz
Być może może być to powód. Jednak też znając jego charakter to po prostu zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mieszkalas z rodzicami. Wielka pani nie jest w stanie sie utrzymac sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już zaczynaz bronic misia? Zniesiesz każde upokorzenie byleby "być w związku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz ze na początku roku zamieszkaliscie razem, potem ze wyprowadzilas sie od rodzicow killa m-cy temu A facet zagranica. O jakim mieszkaniu razem ty mówisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może może być to powód. Jednak też znając jego charakter to po prostu zazdrość. XXXXX hahaha zazdrosć? wymyśla historyjke z d**y jako pretekst do rozstania a ty twierdzisz ze jest o ciebie zazdrosny? nie wierze ze istnieją takie idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piszesz ze na początku roku zamieszkaliscie razem, potem ze wyprowadzilas sie od rodzicow killa m-cy temu A facet zagranica. O jakim mieszkaniu razem ty mówisz?? XXX do tego zainwestowała w nie swoje mieszkanie, urządziła je a teraz musi sie wyprowadzić bo ktos widział ją z innym :D :D :D żenada roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.08 dokładnie. Przejrzyj na oczy kobieto, on szuka pretekstu do rozstania. Albo mu sie znudzilas albo juz ma kogoś za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna głupia pisze , drugie głupie odpowiadają. Dziewczyno, jak mieszkanie jest wynajmowane to zaden problem, chcesz to sie wyprowadz a jak nie to szukaj calego etatu i zostan tam. Czy cie zdradza czy nie zdradza to nie jest wazne. Masz rzeczy swoje w tym mieszkaniu zawsze to mozesz spakowac albo do rodzicow, albo sprzedac to w chuj. Facet jak sie zachowuje beznadziejnie to mala strata krótki żal. A wy baby durne zamiast poradzic dziewczynie to gadacie bzdety jakies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już dawno masz rogi autorko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś trzecia głupia się odezwała i myśli że mądrości obwieszcza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy to przy każdym wątku tylko o rogach piszą- to jakaś obsesja chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na twoim miejscu znalazbym wspolokatorke a facetowi pokazala srodkowy palec. H.oo.j z niego jest to widać na odleglosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak sie kontaktujecie - zadzwoń czy napisz ze skoro tak uwaza i Ci nie wierzy to Ty zostajesz w tym mieszkaniu i pakujesz jego rzeczy i dokąd je wystawic lub wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×