Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andzelinazxc

Dieta dla kobiety?

Polecane posty

Gość Andzelinazxc

Jaka najlepsza dieta? Jak szybko schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnny
Nie ma nic szybko. Najlepiej skorzystaj z pomocy trenera. Jak ćwiczę z Igor Mieńkowski- najlepszy trener personalny jakiego poznałam. Jego strona www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnny
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, atrakcyjna sylwetka - marzenie każdego. Myślisz, że nie można tego tak łatwo osiągnąć? Przekonaj się, że można. Chcesz wyglądać atrakcyjnie i zdrowo? Jeśli tak to koniecznie wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Jest to strona najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Tylko z jego pomocą możesz osiągnąć sukces i przejść niesamowitą przemianę. Pan Igor to jedyny trener w Polsce, który zagwarantuje Ci innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe oraz fachową suplementację. Nie czekaj dłużej i wejdź na: www.igortreneronline.pl Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Możesz już na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu, zbudować piękną, smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita007
Każda kobieta jest inna, bo każdy organizm jest inny. Polecam na początek po prostu jeść mniejsze ilości i częściej, a przede wszystkim regularnie. I nie jeść fast foodów i słodyczy. Można sobie czasami pozwolić, ale lepiej wyznaczyć takie dni, w których będziemy jeść (nie obżerać się) takie posiłki. Dobrze też jest dodać do diety jagody acai, które mają oczyszczający wpływ, wiele witamin i podkręcają metabolizm, co powoduje, że chudniemy. Ja akurat kupowałam iqacai, bo mają największe stężenie jagód. Jeśli dodasz do tego minimalny nawet wysiłek to uda ci się schudnąć. Musisz tylko pamiętać o konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z doświadczenia powiem że pudełkowa dieta najlepsza. Korzystam z lightdiet i jest okej. Czasem się posiłki powtarzają ale wiadomo w domu jak się gotuje to też podobnie jest. Schudłam 6 kilogramów i jeszcze chce ostatnie 4 schudnąć i potem zobaczymy albo nadal będę na pudełkach jechać albo sama będę sobie jedzenie przygotowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE
Zapraszamy na nasz sklep internetowy na www.powerwaters.com ;) A tam woda kokosowa Coco Heaven za 2,50 zł za sztukę! Nawadnia lepiej niż zwykła woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku skorzystałem i portalu FABRYKA SIŁY. Jestem bardzo zadowolony z osiągniętych efektów oraz z łatwości przygotowania posiłków. Od stycznia w zdrowy sposób schudłem już 7 kg bez większych wyrzeczeń. Szczerze polecamoczko.gif sam wybierasz jaki jest Twój cel, siła,masa a może rzeźba. W pakiecie dostaniesz również rozpisaną suplementację na życzenie oraz dostęp do sklepu online z odżywkami. Poniżej przesyłam link dzięki którym zyskasz darmowe dni przy zakupie diety. www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slaba reklama igorze, tak sam siebie reklamować i to w taki żałosny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta767
Ja stosowałam african mango i mogę podzielić się swoją historią. Stosuję kilka wskazówek mojego trenera. Jem 4-5 posiłków dziennie, ale kolację spożywam 2 godziny przed snem. Piję 2 litry niegazowanej wody mineralnej i pierwszą szklankę piję zawsze na czczo. Nie mam czasu na ćwiczenia, więc korzystam z każdej okazji spaceru-do pracy, do sklepu, itd. Po kilku dniach stosowania african mango przestałam odczuwać głód, co jest dla mnie zbawienne. Przy takim postępowaniu schudłam 11 kg w 6 tygodni z african mango i mogę polecić ten suplement osobom, które ciągle odczuwają głód. Więcej o jego stosowaniu na: http://nplink.net/cAFbO7nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka23

ale ale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić   Posiłki różnorodne i zbilansowane.

Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, dobierana pod twój typ metabolizmu, a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markos23

Ruch i ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaa

Ostatecznie wybrałem w swoim przypadku fitfoodservice.pl i jest ok. Posiłki w ramach diety Paleo więc nie jakieś szczególnie popularnej, więc pewnie jak masz jakieś szczególne oczekiwania to również będą w stanie sprostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorkowa

Dieta dla kobiety musi być inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi87

inny metabomizm 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Zero

Ja od tygodnia nic nie zrzucilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolores

Od niedawana stosuje dietę zupową. Sama zupa 5 razy dziennie przez tydzień, a po tygodniu wprowadzam normalne dwa posiłki zostawiając zupę rano i wieczorem. Na razie działa 5 kg w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Sama byłam bardzo gruba jeszcze jakiś czas temu, ale opracowałam super dieta która pomogła mi!
Teraz ona pomaga moim znajomym, obczajcie mojego bloga na którym jest moja dieta:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaKaa45

Ja nie mam żadbej diety i chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mo21

Szczupła sylwetka w 70% zależy od odżywiania, a w 30 % od aktywności fizycznej  ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela Lisz

Na dobry początek dnia wypij szklankę wody z cytryną, pomarańczą lub grejpfrutem. Owoce cytrusowe zawierają w skórce związek, który stymuluje aktywność enzymów wątrobowych i pomaga pozbyć się toksyn z organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza damka

Dobrze jest zacząc od motywacji. Nastawic się na odchudzanie i nie rezygnować bo potem jest efekt jojo miałam podobnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F67

Motywancja najważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oka

Jeść mało weglowodanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa

Szukam dietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaZeMłyna

Ja wypróbowuję dietę sokową od Sport Food Soki i póki co efekty są obiecujące, waga leci w dół. Same soki bardzo smaczne, zawierają mnóstwo witamin i są naturalne, z owoców i warzyw. Zestawy soków do kupienia pod adresem: www.sportfoodsoki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Ja odchudzam się online w fit2be.pl i jem praktycznie wszystko tylko mam wyliczoną konkretną wagę każdego produktu tak żeby zgadzała się prawidłowa ilość białka, tłuszczu i węglowodanów w diecie i tak samo uczę się co jeść o jakiej porze dnia a czego unikać.Ale też i regularnie 3 razy w tygodniu trenuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek89

sama reklama fit2be co za dużo .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×