Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent na chrzest :)

Polecane posty

Gość gość

Kochani pomóżcie ! :) Zostanę chrzestną i się zastanawiam nad prezentem. Wymyśliłam: rodzice chcieli nawilżacz powietrza, stwierdziłam że gotówki nie planuję dawać tylko prezenty. Znalazłam śliczne złote kolczyki do tego chciałam dokupić złoty łańcuszek ze złotą zawieszką tylko nie z motywem religijnym może jakieś serduszko? gwiazdka? Prześliczne są, bardzo delikatne :) Do tego album z grawerem z życzeniami :) Myślicie że taki prezent będzie okej? Dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszt prezentu ponad 900 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jedna rzecz kilczyki złote np byle nue krzyzyk taki glupi przesad zeby dziecku krzyża ns drogę nie dawać i yo jeszcze od chrzestnej plus koperta z gotówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jaka jesteś żałosna :D hahah :D Forum dla takich idiotów powinno być zablokowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agna171
Polecam w sklepie booksle.pl książeczkę personalizowaną na chrzest. Szczególnie tę w personalizowanej twarde oprawie. Zdjęcie dziecka jest pięknie wkomponowane w ilustracje, a tekst dopasowany do dziecka. Też samemu personalizować, wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent idealny :) ja też nigdy nie daje gotówki. Kiedy zostałam chrzestna mała dostała złote kolczyki i książeczkę pamiątkowa. Myślę że kolczyki albo łańcuszek z zawszka wystarczy. Będziesz miała jeszcze wiele okazji do obdaowywania jej. Nawilżacz powietrza to niech rodzice sobie sami kupią. Dziecko powinno mieć pamiątkę. Jak chrzestnym został mój mąż. Był to chłopiec. Kupiliśmy grzechotke ze srebra z grawerem. I to był najlepszy prezent. Rodzice dziękowali nam za niego przez miesiąc :))) jedyna prawdziwa pamiątka bo reszta dała kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka987
Ja kupowałam zestaw ubranek z psoty.com. Mama bardzo się cieszyła bo to świetnej jakości bawełna i bardzo jej się przydały. Ubranek nigdy zbyt wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te posoty.pl to straszne gowno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o misiu szumiącym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×