Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stilelibero

Jaka kreacja dla teściowej...

Polecane posty

Jak w temacie. Mój syn bierze ślub niebawem i przyznam szczerze, że nie wiem co ubrać. Mam wielki dylemat, bo lubię sukienki ale z kolei nie cierpię rajstop. Znalazłam więc piękny elegancki kombinezon, nie wiem jednak czy wypada. Podoba mi się również elegancki garnitur w niebieskim kolorze, który przełamałabym białą bluzeczką. Spodnie są o kroju cygaretek. Przyznam szczerze, że nie lubię zbyt eleganckich ubrań, szczególnie takich, które krępują ruchy lub non stop wymagają poprawiania, podciągania itd... ble :) Proszę o jakieś przydatne opinie. Dodam jeszcze, że jestem niska- 160cm i nosze rozmiar 36/38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo co masz w swingers clubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jei kombinezon ma elegancki kroj i ogolnie wyglada wytwornie to jak najbardziej. Do tego szykowna bizuteria, sliczna fryzura, dobry makijaz, paznokcie , sfpsownatosowna torebka i buty, i bedziesz slicznie wygladac :) Pamietaj zeby dopasowac stroj oraz dodatki do kolorytu cery, oczu, wlosow. Jesli planujesz stroj w kolorze granatowym to sugeruje ci buty i torebke w kolorze bezowym/cielistym, bizuteria, to zalezy, bo jesli jestes cieolym typem urody to stanowcz zloto, jesli bardziej zimnym to wiadomo-srebro. Zawsze mozna zaszalec i zalozyc perly w odcieniu mlecznej bieli albo stricte bialym, lub bizuterie z szafirami. Ciezko doradzic,bo nie wiem czy jestes typem cieplym czy zimnym, jaki masz kolor oczu, wlosow. Pocwicz przed lustrem przystawiajac do twarzy np kartki o roznych kolorach, i bizuterie to sama zobaczysz co sie lepiej komponuje :). Powodzenia i gratulacje, bedziesz tesciową :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×