Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak namówić dziewczynę na anal...

Polecane posty

Gość gość
A to ty przez d**e chcesz się rozmnażać? Kotku nie uważałeś na biologii. Przez d**e się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz przypadkowo nie mozna penisem dotknąć jakiejś części ciała swojej partnerki podczas seksu bo gwałt? Ludzie błagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Niby w czym ta sytuacja jest inna? Skoro anal to poniżenie, to działa to w obie strony. No i jak ona ma się poniżać dla twojej przyjemności, to może najpierw ty się poniżysz, żeby jej pokazać, że to może być przyjemne i to nic strasznego? Nie zrobisz tego dla jej komfortu psychicznego, a chcesz, żeby ona to robiła dla twojej czystej przyjemności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy, kobiety nic nie rozumiecie.. zreszta juz nie ważne. Temat do zamknięcia. Ja odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:24 Doklanie ! Mi sie smiac chcialo jak na stronie nr 2 napisal ze nie da swojej kobiecie nic sobie wsadzic bo TO PONIZAJACE dla niego. Ale jak ja napisalam ze to moze byc dla niej rowniez ponizajace to bezczelnie sie zapytal co w tym ponizajacego :) Meska logika zawsze level zero.. Jak czytam takich tumokow i egoistow to na prawde zaczynam zalowac ze nie urodzilam sie lesbijka. Biedne kobiety musza sie meczyc z takimi .... (nie chce uzywac brzydkich slow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo facet ma dominować więc to dwie różne sprawy... jak dla was wsadzanie jakichś zabawek w d**e to to samo to serio brak mi słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie hipokryzje naszego autora effiwef.jpg I drugi link https://zapodaj.net/7e574f549190c.jpg.html W jego o***t cos wsadzac to bron Panie Boze bo to ponizenie. Ale w o***t tej biednej dziewczyny to juz nie ponizenie i mozna wkladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:42 Z szowinistami dyskutowac nie bedziemy :) Tak, tak kobieta ma byc ulegla i dawac we wszystkie otwory dominujacemu samcowi alfa....Chcialbys co? :D Za marzenia nie karaja :) Jak facet kobiecie w tylek to ona mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ZA CO?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy ja mam pisać to samo, ehhh. PENIS A PLASTIKOWA ZABAWKA TO DWIE RÓŻNE SPRAWY... dlaczego tak cieżko to pojąć. Jak jej masuje stopy CODZIENNIE przez 20 minut jak wraca z pracy albo uczelni to jest super, ale jak chciałbym żeby spróbowała czegoś nowego to juz ze mnie taki śmieć i egoista i w ogóle co ta biedna dziewczyna robi z takim s*********m, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Och czyli bezczelna i celowa próba wepchnięcia na siłę swojego penisa w o***t kobiety jest nagle "przypadkowym dotknięciem penisem jej części ciała". Mam nadzieję, że ciebie autorze tego tekstu też kiedyś jakiś pan tak samo przypadkowo dotknie swoim penisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką przyjemność odczuwa kobieta w trakcie posuwania faceta straponem w tyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:50 Ale piszesz ze musi sprobowac bo jej sie moze spodobac. To my piszemy ze facet ma meski punkt g w odbycie(poczytaj o tym) a wiec jemu takze sie moze spodobac. Bo skoro dla niej to moze byc przyjemne bo niektore kobiety to lubia to dla ciebie tez bedzie przyjemne bo dla niektorych facetow stymulacja analna jest przyjemna...... Skoro ona nie ma prawa mowic ze nie chce bo nawet nie probowala i musi sprobowac. To ty pseudo maczo tez musisz sprobowac i tez nie masz prawa mowic ze nie chcesz :) Idac twoja logika to tak to wlasnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie o to mi chodzi. Nie potrafią niestety odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co z nimi dyskutujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anal to nie masowanie stóp! Też mi logika. Niestety to ty nie rozumiesz co do ciebie piszemy. Jeśli ty jej chcesz to ona tobie też może chcieć. Ale na to zgody nie dajessz. A twój niepełnosprawny argument o sztucznym penisie wsadzić sobie możesz adekwatnie do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:55 Ma psychiczna(fizyczna moze miec tez przy pocieraniu lechtaczki). A facet fizyczna(meski punkt g). Skoro nalegasz ze ma sprobowac glabie kapusciany bo moze jej sie spodobac i nie ma prawa odmawiac to c***iszemy ze tobie tez moze sie spodobac bo facet jest tak skonstruowany ze ma punkt g w tylku, wiec tez musisz sprobowac (idac twoim tokiem myslenia) i nie masz prawa odmawiac. Ile mozna tluc ci do tego lba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że moja kobieta nigdy niczego mi w d**e wsadzać nie chciała za to ja tak. Juz rozumiecie czy dalej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze bezczelnie pisze ze go nie rozumiemy i po co na kobiecym forum zalozyl ten temat. Tak trzeba bylo na meskim zakladac gdzie niedowartosciowane stuleje beda go glaskac po glowce i klepac po ramionach i wspolnie beda jeczec jaka to nie dobra kobieta z niej bo nie chce dac Panu i Wladcy w o***t. Smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Na poprzedniej stronie masz odpowiedzi. Współczuję tej twojej kobiecie. Biedna. Pewnie nie raz już tłumaczyła ci tumanie dlaczego sobie nie życzy tego typu zachowań a ty i tak wpychasz jej swojego śmierdzącego wacka w ten o***t. Przylazłeś tu tylko dlatego, że ci się nie udało. Bo nawet tego nie zaczaiłeś jak taki seks analny wygląda i przygotowania do niego. Wydaje ci się, że od tak wejdzie. Baran!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"niedowartosciowane stuleje " hahaha dobre. :D Mam wrażenie, że tu tylko tacy siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mnie tak ''mezczyzna'' dreczyl w kolko o anal to wiecie co bym zrobila? tak szczerze? zgodzilabym sie :) oczywiscie ze bym sie zgodzila, ale wiele godzin wczesniej bym zjadla pare tabletek przeczyszczajacych i bym trzymala to w sobie zaciskajac zwieracz az do seksu. najpierw kazala bym mu wylizac sobie o***t a potem bym mu pozwolila wlozyc i wyjal by calego od lejacego kalu i jeszcze by mial ta swiadomosc ze lizal hahaha na pewno by podzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej nie odpowiedziałyscie na pytanie, ale ok. Możecie mnie nazywać baranem, głupkiem, śmieciem itd ale NIGDY nie skrzywdzilbym swojej ukochanej PRZENIGDY a takie pisanie o "gwałtach" naprawdę ryje mi głowę. Ja chciałem tylko spróbować, poważnie to aż tak wiele i takie s************o? Nikt by od tego nie umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze proszę o wyjaśnienie. Jaką przyjemność ma mieć kobieta z seksu analnego? Ty sobie wsadzisz, będziesz miał fajnie, bo ciaśniejsza dziurka i zadowolony, bo spróbowałeś czegoś nowego, a ona? Co ona będzie z tego miała jak Ci da? Jeśli uważasz, że wsadzenie Tobie czegoś w dupsko jest poniżające, to dlaczego z punktu widzenia kobiety, wsadzenie jej czegoś do dupska nie jest poniżające? Czyżbyś uważał, że to dlatego, że to będzie Twój penis i Twoja przyjemność, a nie plastikowa zabawka? Czy nie widzisz tego, że seks analny ma sprawić tylko Tobie przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ula_lala Dokładnie tak jak piszesz, mój penis i moja przyjemność a nie plastikowa zabawka. Co kobieta z tego ma? Moze mieć z tego przyjemność, albo i nie ale o tym trzeba sie przekonać... nawet jeśli miałby to być tylko raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki normalny facet wdaje się w dyskusje z chorymi na nienawiść wojującymi feministkami?:D kamikadze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się, ale głownie widzę tylko wyzwiska a merytoryki bardzo mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze że ci ryje i niech ci się wryje w tej bani że podejmowanie czynności seksualnych na które druga osoba nie wyraża zgody jest gwałtem. A jak nadal nie rozumiesz to może policja ci to wyjaśni, prokurator i sąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×