Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wyobrazam sobie, zeby moj facet mogl wykorzystywac kobiety

Polecane posty

Gość gość

na seks. Powinien miec w sobie tyle kultury i zasad, zeby nie sypiac dla przyjemnosci, nawet jakby kobieta sama mu weszla na k****a.Oczywiscie mowie tu o mezczyznie ktorego mialabym pokochac.Nie bylabym w stanie pokochac faceta ktory sie nie szanuje.Ciezko o takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciężko, bo żaden cie przelecieć nie chce nawet jak mu włazisz na kootasa i dlatego jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykorzystywać? Panienką sama mu na wał wchodzi bo jej drina postawił, sama ma chcice że jej po nogach cieknie a ty piszesz że facet ja wykorzystał hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ma być męczennikiem i nie bzykać z przyjemnością, tzn tylko ciebie będzie ok bo wtedy powstrzymuje odruch wymiotny, zero przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ja tak samo sobie tego nie wyobrażam. Brzydza mnie faceci którzy, wykorzystają każda szansę żeby zamoczyc. Brzydza mnie faceci którzy kobiety, traktują przedmiotowo. Brzydza mnie faceci którzy potrafią przelecieć kobietę , nic do niej nie czując. Natomiast szanuję facetów, którzy uprawiają seks jedynie z kobietą z która są w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
eh, wy obrzydzone, ile macie lat wlasciwie? czemu tak miernie oceniacie innych... te oceny moga byc tylko subiektywne. co wyscie do tej pory wyprawialy, ze wasi EWENTUALNI partnerzy musieliby sie tak szanowac, w p****lach gralyscie, ze taka pogarda? czy po prostu zbyt czesto zmienialyscie facetow, wiec chcecie takiego jak najmniej "zuzytego"? ciekawe te wyobrazenia macie, ciekawe, tylko jak zweryfikujecie faceta, hm? nagle telepatia was natura nie obdarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja mam takiego faceta został moim mężem,wiedz że warto czekać a nie wiązać się z byle łajdusem.Słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takiego meza, jak opisujesz. Ale znalam wielu mezczyzn a on jest jedyny w swoim rodzaju. Ciezko jest o takiego. A nawet jesli takiego znajdziesz to uwazaj zeby go na poczatku nie wziac za nudziarza i nie splawic przez przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×