Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Przeprowadzka

Polecane posty

Gość gość

Jak szybko zorganizować przeprowadzkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim musisz sie odezwac do dobrej firmy transportowej i ustalić transport. Możesz skorzystać z usług firmy Wiki z Warszawy. Oni się specjalizują w różnych transporcie i w przeprowadzkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz przeprowadzić się sprawnie to musisz zamówić dostawę pudelek kartonowych z www.zapakujemy.pl i wszystko zapakujesz jak trzeba. Ja raz przeprowadzałam się w totalnym chaosie i wszystko pakowałam do jednego worka...potem musiałam to porządkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Za tydzień przeprowadzamy się z mężem do innego miasta. Mamy dużo rzeczy do przewiezienia zwłaszcza mebli. Długo szukaliśmy kuriera, który bezpiecznie i w całości przewiezie nam nasze paczki. Koleżanka z pracy poleciła mi stronę https://www.pogotowiepaczkowe.pl/przesylka-paletowa-poczta-polska, z której sama korzystała przy swojej przeprowadzce. Dużym plusem jest to , że jeszcze przed transportem możemy wycenić całkowity koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamnow
My się przeprowadzaliśmy z pomocą firmy transportowej. Wynajęliśmy duży samochód dostawczy, żeby wszystko zmieścić za jednym kursem (nie mamy jakoś strasznie dużo rzeczy więc się udało), stresowałam się trochę ale niepotrzebnie, bo wszystko poszło sprawnie i strat żadnych nie odnotowałam :) Tu daję link do tej firmy: http://www.polsec.pl/wynajem-aut-dostawczych-do-celow-przeprowadzki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim porządnie wszystko zaplanować, łącznie z oddaniem komuś pod opiekę zwierząt i dzieci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to jednak polegałbym na profesjonalnej firmie, jeśli ma być szybko i sprawnie. Samemu nie pamięta się o wielu rzeczach. Lepiej dopłacić i nie przeżywać tego stresu. Zresztą z pomocą różnych cenników przeprowadzek, takich jak ten: https://megaprzeprowadzki.pl/cennik-uslug/ można znaleźć naprawdę dobrą i niedrogą firmę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wlasna reke to moze was przerosnac. Przeciez na dobra sprawe to potrzeba kilku osob do takiej przeprowadzki jesli mamy jakies wieksze gabaryty typu meble do przewiezienia. Jeszcze jak mieszkamy w blokach na ktoryms tam pietrze to umarl w butach .. wiem bo kiedys tak moj znajomy kombinowal jak zaoszczedzic. Zeby bylo smieszniej to stracil tylko swoj czas. Przy wyborze firmy trzeba kierowac sie rozsadkiem i wybierac te dzialajace na rynku od dawna. Dobrym przykladem moze byc Zlotnicki - https://zlotnicki.pl/oferta/przeprowadzki-mieszkan/ oferujacy swoje uslugi od ponad 20 lat. Taki wynik mowi sam za siebie .. z takim stazem nie ma miejsca na zaden blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeprowadzka to nie takie chop siup..... ja przeprowadzałem się dwa razu z całym domem i raz zapakowałem się tak ze się wszytko potłukło a za drugim razem zamówiłem dużo materiałów opakowaniowych z firmy http://www.centropack.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno przy wyborze firmy jeżeli już na takową się zdecydowałeś wybierz z pośród tych które mają udokumentowane potwierdzenie swoich referencji. Następnie dowiedz się czy firma posiada ubezpieczenie na wypadek jakichś niechcianych sytuacji. Korzystałem niejednokrotnie z firmy Eleganckie Przeprowadzki i nie mogę powiedzieć złego słowa, wszystko przebiegło bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katlyn1

przeprowadzka to pikuś jak ma się dobrą firmę przeprowadzkową.. ja przeprowadzałam się z wiki transport prywatny i nie musiałam się niczym martwić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Zdecydowanie z pomocą firmy! Trochę mniej stresu będzie i ogarniania... Za Ciebie wszystko zabezpieczą i przewiozą. U mnie się sprawdziła Wiki przeprowadzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się do firmy Japa&Co, a oni całą przeprowadzkę ogarną za Ciebie. Indywidualnie podchodzą do każdego klienta i są świetnie przygotowani, bez względu czy jest to przeprowadzka dużej firmy czy małego mieszkania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie sprawnie i za naprawde niewielkie pieniadze przeprowadzki ogarnia firma z broniewskiego Przeprowadzki Warszawskie. Jesli jest potrzeba, to Panowie nawet przeprowadzą Cię bez Twojej obecności ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak ja uważam, że najlepiej zgłosić się do firmy Japa&Co. Oni poradzą sobie ze wszystkim, a do tego chłopaki są mega sympatyczni, także można z nimi spokojnie pogadać i dogadać się w każdej kwestii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że najlepszym wyborem będzie firma Japa&Co. Oni są najlepsi w tej branży. Zawsze przygotowani, pomagają ze wszystkim, dzięki czemu kompletnie niczym nie trzeba się przejmować. Nie ma sensu szukać kogoś innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić również poradnik, który znajdziecie na stronie Japa&Co. Jest bardzo pomocny, szczególnie dla tych, którzy przeprowadzają się pierwszy raz. Przynajmniej będzie wiadomo, jak się w ogóle do tego zabrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy każdej przeprowadzce, Japa&Co to będzie najlepszy wybór. Czy to mała czy duża, oni ogarną wszystko w sekundę. Mają też dobre ceny, dlatego nie ma co się zastanawiać. Serio, są najlepsi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×