Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

OPERACJA POWIĘKSZENIA BIUSTU :)

Polecane posty

Gość gość

Hej Kochane! Wiem, że na Kafeterii, temat powiększenia biustu, został poruszony już wiele razy, jednak mam wrażenie, że wiele z tych wątków umarło śmiercią naturalną... z tego względu zamierzam nieco odświeżyć ten temat i założyć nowy wątek :) Spowodowane jest to przede wszystkim moją sytuacją, a mianowicie już za 12 dni (tj. 19.03.2018) mam wyznaczony termin operacji, która odbędzie się w jednej z najbardziej renomowanych klinik w Szwecji. I wiem, że wiele osób będzie zdziwiona, ale zaplanowane mam już okrągłe implanty Motiva o pojemności 700cc. Mój obecny rozmiar to 85B (i bardzo szeroka klatka piersiowa). Stąd też moje pytanie do Was: Czy same posiadacie implanty piersiowe? Może równie duże lub o nieco większych rozmiarach? Jakie są Wasze odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja jestem pol roku po operacji, mam implanty okragle z Mentor i jestem zadowolona :) po zabiegu bylam troche obolała, ale blizny ladnie sie goily i piersi wygladaja super :) mialam miseczke A, teraz mam duze C. Na poczatku nosilam luzniejsze bluzki, zeby oswoic sie z nowym biustem, ale teraz juz smigam w dopasowanych wydekoltowanych ciuszkach i czuje sie ekstra ;D trzymam za ciebie kciuki i powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Później na starość sie nabawisz zaniku piersi albo raka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty już wiesz co się wydarzy w przyszłości kobiety ze sztucznymi cyckami. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma niczego złego w powiększaniu piersi, to zabieg jak każdy inny. Ważne jest to żeby wykonywać go u dobrego specjalisty. Jesli mieszkasz niedaleko Wrocławia to polecam Ci http://prestigeclinic.pl/. Bardzo dobra klinika, renomowana, po powiększeniu u nich piersi odzyskałam pewność siebie. Zabieg nie miał żadnych skutków ubocznych. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinka

Moja znajoma robiła biust u dr Boligłowy w Krakowie i naprawdę świetnie to wygląda - do tej pory była jak ta przysłowiowa deska, a teraz to zupełnie inna kobieta. Czasami warto się nieco ugiąć i postawić na medycynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×