Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kobietydlakobiet

Warsztaty dla kobiet o seksualności, kobiecości, odnajdywaniu siebie

Polecane posty

Jak połączyć duchowość i seksualność? Jak świadomie czuć ciało i odkryć w sobie kobiecość? Jak wyzwolić się od kulturowo narzuconych przekonań i uwolnić swoją siłę? Jak być kobietą... pewną, świadomą, odważną. W każdej z nas drzemie ukryty archetyp Świętej i Ladacznicy. Każda z nas chce być wolna, kochana i szczęśliwa. Wszystko to czego pragniesz masz w sobie. Wystarczy, że po to sięgniesz <3 Na warsztacie w bezpiecznej przestrzeni będziesz mogła zagłębić się w poszukiwanie swojej prawdy, seksualności, emocji, kobiecości, wolności... Dla mnie warsztat był życiowym wydarzeniem. Przełamaniem niechęci do siebie, oceny, niepewności, zagubienia. Spotkałam wspaniałe kobiety, wśród których czułam się jak w domu, na właściwym miejscu. Poczułam swoją moc, odkryłam swój głos i z dziewczyny przeobraziłam się w kobietę smile <3 Po 3 dniach czułam się jak kompletnie inna osoba. Kwietniowy warsztat dodatkowo odbędzie się we wspaniałym miejscu, w ośrodku otoczonym lasem, wspaniałą naturą i bezbrzeżnym spokojem. Wegetariańskie jedzenie i klimatyczne wnętrza uzupełniają pobyt. Do 12 marca niższa cena <3 dołącz <3 TERMIN 11-15 kwietnia 2018. MIEJSCE Ośrodek Tu i Teraz, Nowe Kawkowo na Warmii (obok Olsztyna) CENA za udział w warsztacie: *800 zł przy wpłacie BEZZWROTNEGO W PRZYPADKU REZYGNACJI zadatku w kwocie 350 zł do 12 marca 2018. *850 zł przy wpłacie BEZZWROTNEGO W PRZYPADKU REZYGNACJI zadatku w kwocie 350 zł po 12 marca 2018. Zapisy do 4 kwietnia 2018! Info i zgłoszenia: iza (at) coachingciala.pl, tel. 660 633 377

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×