Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kłotnia... mam dość.

Polecane posty

Gość gość
10:16 Wszystko wynika z czegoś. Nie ma sensu żyć w takim zakłamaniu i się pocieszać, tylko coś zrobić ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że ma z autorki nie ma romansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak facetowi cos nie pasuje to jest coś takie jak ROZWÓD . Nie pasuje mu małżeństwo to niech sie rozwiedzie a nie szmaci na boku i może za chwile zarazi czymś zonę i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz że ją czymś zarazi to był tylko SMS od koleżanki A facet zachowuje się normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:25 Jeśli jesteś kobietą inteligentną, to powinnaś wiedzieć, dlaczego facet rozwodu nie weźmie, najczęściej. Zaś własną frustrację kieruj przede wszystkim przeciw sobie, nie innym. To, że partner ma kochankę nie oznacza, że jest ona z patologii, nie dba o siebie i niesie ryzyko zainfekowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdania, że partnerka, choćby nie wiadomo, jak o siebie dbała, zawsze będzie na straconej pozycji, kiedy jej partner sobie upatrzy inną kobietę. Wystarczy, że u jego boku zakręci się inna, może nawet mniej atrakcyjna, mniej inteligentna, oczytana, to partner znajdzie zawsze coś na plus, by odkrywać tę drugą, niż własną kobietę. Mało tego, on będzie szukał u niej wad, czegokolwiek, by się do niej przyczepić, mimo, iż dawniej wszystko było w porządku. I wcale nie musi mówić tego głośno. Wystarczy, że na horyzoncie jest ta nowa. Inna, świeża krew. A partnerka, choćby na rzęsach stawała, będzie już na drugim miejscu. Winę za zdradę ponosi, w większości, zdradzający. To on musi tłumaczyć się z tych klapek na oczach, a nie - jego partnerka, która jest taka sama, jak zawsze. Zauroczenie przyćmiewa umysł, nie dostrzegając nadchodzącej krzywdy. Zresztą, tego typu zachowanie dotyczy obu stron, nie tylko mężczyzn. Kobiety zachowują się w podobny sposób, poznając innego mężczyznę. Autorko, nie szukaj winy w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż dostał kolejnego SMS dzisiaj rano zacytuje ,,Wczoraj nie skończyliśmy planu dnia. Dokonczmy zaległości dzisiaj na obiedzie." Mąż pokazał mi wiadomość i odpisał że nie pracuje w weekend na co ona odpowiedziała,,A co masz lepszego do roboty ? W domu tylko żona i dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne marne PROWO..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie daj sobie wciskać tego kafeszlamu! Nic nie wskazuje na romans. Nie pozwól się podpuszczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×