Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Boogiesilver waga, boogiesilver na diecie 7 rok

Polecane posty

Gość gość
Oglądam ją stosunkowo od niedawna (coś koło roku) i pomimo całej sympatii, bo jest niewątpliwe osobą przyjazną, miłą po prostu zwyczajną.. zaczyna mną nosić kiedy 10 raz słyszę ,, nikt nie jest idealny '' lub ,,małe grzeszki zdarzają się każdemu'' albo ,, raz na jakiś czas wiecie, nie zaszkodzi.'' Właśnie zaszkodzi. Paula musi zmienić swoje podejście do jedzenia o 180 stopni, inaczej nigdy się nic nie zmieni w kwestii jej wyglądu. Dla niej w tym momencie jedzenie powinno służyć jako coś co zaspokoi głód i umożliwi przeżycie. Szoku doznałam kiedy zobaczyłam zdjęcia, które ktoś tu wstawił.. dla porównania włączyłam sobie filmiki z tamtego okresu i dopiero teraz widzę jakie cuda działa kamera ustawiona u góry. To jest zwyczajne oszukiwanie widzów i chyba - co smutniejsze samej siebie. Miła, pozytywna osoba, ale sama ze sobą będzie się czuła lepiej, kiedy schudnie te 50 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zapuscic to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi jej bo lubie jej filmiki ale widac potrzebuje pomocy ,bo sama nie schudnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie temat o innej grubasce z yt, larwie? helpunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przyznajcie, że jak ona wyrwała takiego przystojnego w sumie kolesia to można się pocieszyć... każda potwora... Ona nie powinna sama się odchudzać, bo nie ma do zrzutu 10 kg, tylko 50. Z taką otyłością najbezpieczniej odchudzać się pod opieką specjalistów - dietetyka, lekarza, trenera. Ktoś wypisuje, że ma ćwiczyć 2-3 h dziennie. Fajnie, spoko, a myślisz, że się zmotywuje przez rok ćwiczyć aż tyle? i co Twoim zdaniem powinna ćwiczyć? Tylko nie pisz, że siłka i biegi bo pogrążysz się na amen. Przy takim obciążeniu stawów spacerki najwyżej, dopiero jak zrzuci jakieś 25 kg będzie można wziąć się za ćwiczenia bardziej wymagające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze boogie wogole nie chce schudnac a robi wszystko dla pieniedzy ,tu cos zareklamuje i tam cos ,nie z czegos trzeba zyc ...taka praca, a ogladajace sie nakrecaja ze Paula schudnie a one razem z nia :) jakby chciala schudnac to by juz schudla ale widac ze nie dazy do tego tylko reklamuje produkty ....tak to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ona nie reklamuje żadnych produktów spożywczych, a typowo urodowe rzeczy jak kosmetyki, perfumy czy ubrania. Natomiast jeżeli w jakieś formie ,, promuje '' zdrowe odżywianie ,, BOOGIE FITUJE , FIT VLOGI'' to powinna być w tym j konsekwencja. Fascynuje mnie, jak można jeść takie produkty, naprawdę z górnej półki i ona nie tylko nie schudła, ale mam wrażenie, że odkąd zaprzestała treningów to nawet przytyła. Nie trzeba używać 10 rodzajów oliwy do potraw, albo mleka dla baristów żeby się dobrze odżywiać, Kanapka z szynką też potrafi być zdrowa. Paula musi wprowadzić do swojego słownika słowo UMIAR - bo go ewidentnie w tej ilości smoothie, warzyw, lodów, serków, mlek o istnieniu których nie miałam pojęcia BRKAUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz moze jesc za dwie osoby, jest przy nadzei. Urodzi i znowu zacznie sie odchudzanie, stare tematy vlogow, stana sie nowymi tematami nowych vlogow;));))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i juz, stare vlogi w nowej odslonie wjezdzaja na juciuba. Zenujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;))ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie są tematy o YouTuberkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozsiane po calej kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę nic znaleźć :/ Jest gdzieś o Julce i Aliss?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu piszemy o dobrze wygladajacej ,,plus sajc" lub puszystej z paroma kilogramami za duzo. Te o ktore pytasz to raczej inny kaliber? ;));))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;));))&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co u naszej gwiazdy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwczyno, ona bedzie tak dlugo na diecie, jak dlugo bedzie swoje vlogaski krecic, tak dlugo bedzie udawac. Czegoz sie dla widza nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam ciekawego u naszej boogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam ciekawego u naszej boogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biega* po sklepach, moze ktoras z pan wudziala ja ostatnio. *toczy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 29.11.2018 o 21:37, Gość gość napisał:

Biega* po sklepach, moze ktoras z pan wudziala ja ostatnio. *toczy sie.

skacze jak sarenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Urodzila, malenstwo takie sliczniusie zamienila w slup reklamowy. Boogie bee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj

Ale ten jej Leo ma ogromne uszy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kolejny watek:  ,, Nowy etap w życiu z córka i swoją mama" polecial.  Nieprzychylne komentarze sprawily, ze go nie ma?

Bugi ma znowu dostawe zarcia pudelkowego, oj przytyje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona

Założę się, że prócz tych pudełek to ona jeszcze nieźle podżera między nimi więc to kolejny dietowy zryw, po którym będzie filmik pt. Dlaczego nadal jestem gruba... Mimo, że Boogie jest już prawie 3 miesiące po ciąży to nadal wygląda jak otyła baba w bliźniaczej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona

Założę się, że prócz tych pudełek to ona jeszcze nieźle podżera między nimi więc to kolejny dietowy zryw, po którym będzie filmik pt. Dlaczego nadal jestem gruba... Mimo, że Boogie jest już prawie 3 miesiące po ciąży to nadal wygląda jak otyła baba w bliźniaczej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc bobo

No dokladnie. Ostatnio nawet jakąś laska skomentowała jej pod filmem coś w stylu ze nie dziwi się ze faceci szukają przygód na boku jeśli co rano muszą budzić się obok takiego spasionego paszteta to od razu jakąś fanka się oburzyla ale nie oszukujmy się bo pewnie jej mąż wolałby się budzić obok szczupłej i atrakcyjnej dziewczyny niż obok takiego prosiaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×