Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dash rysiu

pan rysio od dzisiaj jest inżynierem

Polecane posty

Gość dash rysiu

co wy na to xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi świeżo upieczony inżynier do kolegi ze szkoły: – Jak pomyślę, jaki ze mnie inżynier, to aż się boję iść do lekarza. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tibili zostałeś inzynierem, aha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najsss... to wyborne zyciowe osiagniecie, ja sam kiedys zaczynalem grac w tibie zeby wlasnie rarki kolekcjonowac, ale zadnego rarka nie mialem :P. Moze jedynie softy ale to bardziej semi rare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golden bootsy zloocilem sam, kupiłem great axe, demonwing axe, master umbral chopper, chayene keya bede próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a blessed shield dragon scale legs i winged helmet??? :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam Rychu sprawy z kolezanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za drogie i zbyt mało dostępne ;p, golden helmet jest bardziej realnym celem, około 500kk kosztuje czyli jakies 5 tysięcy złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
finała forgetten knowlegde questa mi brakuje i można powiedzieć że zrobiłem wszystko :classic_cool: bo finała feru i goldów robię co 2 tygodnie z jednymi brazolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, to była tylko jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy ;d no bez przesady, tłumów nie było wprawdzie, serio lekko nie łapie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh, grasz z nią kazdego dnia i nocy i nie łapiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golden helmet najs. a myslisz ze istnieje w ogole mozliwosc dolapania blessed shield, winged helmet, dragonscale legs??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winged helmetów jest kilka sztuk, chyba nawet na securze coś jest, blessed shield i dragon scale legi są tylko 1, chyba na antice obecnie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no łapie, sorki ale myślałem że znowu ktoś się czepia mojej przeszłości z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezle, posiadanie takich itemkow to nielada wyzwanie... najgorzej jesli dsl czy blessed shield sa na nieaktywnym koncie... a orientujesz sie skad sie moze wziely ten winged helmety, jak i blessed shield???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rychu tu już nikt o tym nie pamięta, słoik winiary :/ zdominował wszystkie wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winged helmet to kiedyś do mniej więcej połowy 2002 roku respił się na latarni thais co pół roku i można było go podnieść. Blessed shield to nagroda za jakiś konwent była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winged helmet to kiedyś do mniej więcej połowy 2002 roku respił się na latarni thais co pół roku i można było go podnieść x Masakra. Niezła historia, za to lubię gry MMORPG, które długo już istnieją, że są w nich rare itemy, które mają historie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
horned helmet tak samo ale na outlaw campie, warlord sworda kiedyś się dało zdobyć wymieniając 100 piece of iron, dzisiaj to śmieć ale wtedy cieżki do zdobycia przedmiot wiec tych swordów jest bardzo mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rary, ktore kiedys dalo sie wydropic a dzisiaj sa niepozyskiwalne sa najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi najbardziej że zniszczyli rookgard, teraz ludzie tam w demon setach latają bo przez buga dało się przenieść itemy z maina. ogółem po wprowadzeniu dawnportu jako początkowej wyspy, rookgard powinni przywrócić do stanu sprzed 8.2 i dać możliwość dostania się na niego aby pozwiedzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daszu, a przeciez secura to non pvp to jak sie tam leje innych graczy, ja wbijam ostatnio na antice w depo w thais stoje, a tam na jakiegos 660levela sie rzucaja i go uj3bali po 5 minutach. Ja kiedys ekiem grałem, ale boty mnie dobijały i chcialem sie zrookować ale zatrzymałem się na 40 levelu, a szkoda... Na refugii wszystko, w sumie palkiem mi sie nigdy nie podobala gra, druidem kiedys cos gralem, a msa nigdy powyzej 30 nie mialem. knighta troche ogarniam, pamietam jak mi sie nieziemsko taski robiło na bonebeasty, ehh :P. ale mysle, zeby msa zrobic bo pogralbym sobie PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakies stare postacie założone, które jeszcze są na rookgaardzie. Mogę sobie polatać po rooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×