Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dash rysiu

pan rysio od dzisiaj jest inżynierem

Polecane posty

na war modach i arenie pvp, po za tym można trapy robić aby ludzie padali od potworków, na ghazie na neranie 600 padały od naszych trapów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest ten war mode i areny pvp od kiedy sa, i czemu zdecydowałeś się na non pvp, mnie sie dobrze na refugii grało i mam tam kilka postaci, ale na antice tez mam knighta na 39 level z 80/75, niby moglbym juz na luzie levelować, ale mam też sorcera na 15 levelu z 40mlvl bo na offie kiedys sobie trenowalem... chyba ogarniam sorca, bo na pewno wieksza roznorodnosc, ehh jak sobie kiedys wpadne msem na tomby, to sobie przypomne stare czasy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje! Z czego masz inz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na non pvp idzie zrobić wieksze dominando niż na pvp obecnie, patrz olympa i co dashersi zrobili. War mode to wojna pomiędzy gildiami po akceptacji z obu stron. Areny pvp to jak na otsie że się włazi i można się bić ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, ciekawe... Może zaryzukuje i zamiast msa na antice to sobie bede n*******lal palkiem na refugii, bo tez tam mam palka z 30 level i tez staty jakos 80/75. Kiedys mi jakis typo z antiki mial nick capitan, w ogole guild hall na cormaya mi napisal, ze palkiem sie lepiej kase robi niz ekiem, a w ogole to tez skurczybyk mial jakies rary, ale nie chcial sie pochwalic. Wiem, ze na antice istnieja jakies gold stacki ze np zamiast max 100 to sa po 141 czy po 160... Zawsze mnie jarała historia tej gry xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inżyniera z nołlajfienia w tibilli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te gold stacki to są że jak z potworów wypadalo 100+ gp naraz to się takie kupki robily. Secura to jedyny żywy server z non pvp na którym coś się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bedziesz transfery n*******lal pozniej na inny world, czy secura to juz raczej na stałe coś się dzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś przerzuce tego chara na server na którym był założony czyli na nerane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerana to byl world na ktorym gralem z 10 lat temu i mialem tam druida, i nawet w jakims klanie bylem red hand clan czy cos, i jakiegos niemca poznałem, swojego immienika xD. Dobra, wbijam na nerane na świeżo, może się kiedyś spotkamy w grze xD. Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red hand clan istnieje do dzisiaj ;d, tak samo jak life quality, krakeny i abey lost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole na antice 960 osob teraz online a na neranie 220... Na antice to sie niezle kosmosy chyba dzieją. Ogólnie to od jakiegos czasu sobie mysle, jak nocke zarywam, że mógłbym w tibie grać i expić, bo wtedy większość miejscówek puste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×