Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lifeisgood

Poród z lozyskiem przodującym,doświadczyła któraś?

Polecane posty

Jak w temacie. Mam łożysko brzeznie przodujace, jestem w 33 tc. Ostatnio ginekolog bardzo mnie nastraszyla - naturalny poród grozi oczywiście krwawieniem, ale cesarka tez nie jest taka łatwa ... Lekarze musza przeciąć brzuch a następnie samo łożysko, żeby dotrzeć do dziecka. To tez może wywołać wiele komplikacji. Czy któraś z Was przeżyła taki poród???:) martwie się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylo przewinienie musi byc kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie na zapas, nie Ty bedziesz operowac ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama 3 takie porody. Pierwsze dziecko zmarlo w dzien porodu, dwojka nastepnych przezyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie na zapas. Lekarze odebrali nie jeden taki porod. Czy twoja lekarka przyjmuje porod? Bylas na porodowce juz? Rozmaeialas z polozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.33. Nie strasz dziewczyny. Jesli twoja mama to bylo to pare lat temu. Teraz medycyna poszla do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, moja lekarka i pewnie jakiś inny lekarz/lekarze. Mówiła, ze to musi być raczej pierwszy poród danego dnia,żeby zaden z personelu nie był zmęczony. Trochę mnie nastraszyla... :/ W szpitalu już tez byłam, bo krwawiłam 1,5 miesiąca temu - właśnie przez to łożysko. Wszyscy liczyli, ze się podniesie, moja lekarka dalej na to liczy. Ech pierwsza ciąża i takie problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×