Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

teraz to kobiety błagają o mężczyznę

Polecane posty

Gość gość
22:01 nie nasza wina że takie kobiety przyciagasz/ wybierasz. Swoją inwokacje zaadresuj do swoich byłych jesli Cię to nadal boli, a nie do wszystkich kobiet. x nie kieruje do wszystkich kobiet, ale o znacznej większości który lubi sobie dawkować duże emocje. Znam fajne dziewczyny również ale są ciche i niesmiałe. A wracając do tego że przyciągam takie.. otóż jest tak że najpierw są spokojne, sprawiają wrażenie wychowanych, a potem zaczynają zdradzac, pić, palić, oczywiście mówię o pojedynczych przypadkach , ale dość dużo jest takich. Mam swoje lata już i chcialbym się ustatkować, poznać kogoś wartego uwagi, no ale jak widze ten syf to mi ręce opadają. Może kiedyś moje senne złudzenia się spełnią. Oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:06 moj argument chociazby zdanie tak miałem taki przypadek. Ale że jestem stanowczy to u mnie powrotów nie ma usmiech.gif juz widze takiego goscia zadzierajacego raczki z satysfakcja wyzywacie fajnych facetów skad wiesz jacy sa fajni, to tylko twoja opinia z faceta robicie pachołka, ja nie robie kobieta bez "moralnego kręgosłupa" woli jednorazowe emocje to ja np. tak nie mam, w zyciu takiej przygody nie mialam i nie obracam sie w takim towarzystwie, co wiecej, dla wielu moge byc "cnotka" i "nudziara" ale trudno same zabieracie się za flejtuchów i dresiarzy jak dogadac sie z dresiarzem? ja nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Ty nadal nie ogarniasz że ten Twój argument, jeśli mowa o ocenie samego siebie, można za przeproszeniem... Ta dyskusja jest z zasady jałowa I bezcelowa no chyba że musisz w ten sposób się dowartosciowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:12 A może pozostawisz tutaj ofertę i kontakt dla Autorki? Ona jest podobno 'z klasą' więc chyba nie odwaliłaby Ci żadnego numeru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z Paryża dziś Jest ''widzi mi się'', jak i jest zdanie o sobie wyrobione na podstawie opinii innych. W przeciwieństwie do wielu kobiet, ja naprawdę stoję twardo na ziemi. Jeśli zaś miał to być przytyk do Autorki... nie wiem, nie mnie oceniać. Zakładam, że jest świadoma wagi swych słów, a kiedy rzecze ''jestem z klasą'', wypadałoby uzasadnić twierdzenie. Tym bardziej biorąc pod uwagę kontekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Piszesz że twardo stapasz po ziemi, cóż brak dystansu do zwykłego forum internetowego tego nie potwierdza raczej. Dyskusja jak pisałam wyżej jałowa, znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:25 Brak zrozumienia w dalszym ciągu ;) i dystans nie ma tu nic do rzeczy. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Alez rozumiem, piszesz wciąż jaki to ty jesteś wspaniały w przeciwieństwie do innych którzy nie potrafią tego udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam zycze dobrej kobiety, kazdy chce milosci mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nikt mnie nie zauwazyl w tym tłumie nieporozumień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zastanawiam dlaczego ktoś wyżej pytał o zawód, skoro "facetowi z klasą" ręce opadają kiedy kobieta przedstawia tą część swojego życia zamiast jakichś hobby. I do wieku też można się przyczepić, że co? Może dojrzeje jeszcze? Czy atrakcyjna? Zastanawia mnie też to jak wyjście na piwo przekreśla kobiecość, wino lepsze? Czy rodzaj alkoholu i rodzaj naczynia jest zależny od nastawienia do świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
21:46, 21:48,21:49,22:47 to sie posmuc jak potrzebujesz, ale serio... troche malo ciekawe miejsce na znalezienie przytulen. natomiast doskonale do wyzalenia sie, chociaz moze w innym temacie? z innej strony: jesli ktos o sobie mowi ze jest "z klasa" to warto by bylo umiec to jakos zaakcentowac. ale w sumie, ja sie nie znam, ot takie prywatne zdanie/opinia. chociaz drobna ciekawostka - czesto za osoby "z klasa" subiektywnie uznajemy innych ludzi na podstawie zachowan, nie ich opini(rowniez o sobie)... ale to wartosc nadana przez kogos, samookreslanie sie w ten sposob moze zostac odebrane jako zadzieranie nosa. co moglo w tym watku po prostu nastapic i jest dosyc naturalne, nie widze powodu kruszyc kopii przez tyle stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś zawsze mam dziwne wrażenie gdy ktoś sam siebie określa „kobieta z klasą” lub „mezczyzna z klasą”. Śmieszy mnie to oburzenie gdy ktoś temu zaprzeczy. Jedynie co można odczytać z tych wpisów to sztywność jakby połknęli kij od miotły. Ja nie jestem kobieta z klasą dużo mi do takiej brakuje. Nie pisze tego przez skromność, po prostu wiem jaka jestem. Samotna tez nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cenię "kobiety z klasą", niektóre to nawet siedem klas mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam, że na kafeterii jest taki wysyp kobiet z klasą i mężczyzn z klasą. Jakoś tego po wpisach nie widać ale co ja tam wiem przecież kobietą z klasą nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To forum służy po to by wypuścić wewnętrzną świnię, choćby dlatego większość ludz nie ma stałych ników :D 00 Dlatego, kiedy raptem ktoś napiera na wartość wlasnej osoby, to i śmieszno, i straszno, by zacytować klasyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wręcz odwrotnie. Kobiety nie musza wychodzić za maź za byle pierwszego aby nie być starą panną. Mogą wyjść za maź za takiego mężczyznę jakiego chcą a jak taki sie nie znajdzie to równie dobrze mogą żyć samotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz kiedy wiedza na temat tego czego tak naprawdę pragną Kobiety jest łatwo dostępna w internecie i zasada 80/20 okazała sie prawdziwa pozostają jedynie dwa wyjścia należeć do 20% "prawdziwych Mężczyzn" lub pogodzić się że należy się do pozostałych 80% których kocha się z rozsądku i odrzucić całkowicie postawy beta/omega i zostać samcem zeta który całkowicie rezygnuje z Kobiet jako partnerek życiowych i pozostaje z nimi tylko w relacjach koleżeńsko/przyjacielskich ;) Ja tak zrobiłem i jestem szczęśliwy po co mam się pchać gdzieś gdzie mnie nie chcą. Czas spędzam na samorozwoju, rozwoju biznesu, pasjach i podróżach. Czego chcieć więcej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagają bo coraz więcej Mężczyzn odchodzi od stołu zwanego małżeństwem. Normalni, inteligentni, pracowici Mężczyźni nie chcą być niewolnikami budującymi życie zgodnie z marzeniami sojowej żony. Mężczyźni i Kobiety mają inną wizję szczęścia i inne marzenia. Dlatego małe dziewczynki bawią się lalkami w dom. Tam już maja wyimaginowanego męża, domek i pieska . Chłopcy natomiast chcą zostać astronautami, kierowcami wyścigowymi, naukowcami etc... Kogo marzenie z dzieciństwa się spełni po ślubie? Po ślubie Mężczyzna staje się niewolnikiem a jak będzie za słabym niewolnikiem to Kobieta zmieni go sobie na inny model. Kobieta nadal będzie miała dom, pieska i dziecko po rozwodzi a Mężczyzna zostanie z niczym! Racjonalnie myślący człowiek czy to Kobieta czy Mężczyzna powinien tu zauważyć przyczynę dla której Mężczyźni boją/ ni chcą się wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokrętne logika powyżej. Marza zeby zostać astronautami czy kierowcami wyścigowym. Tylko jak sie to ma rzeczywistości to raz, a dwa na tej zasadzie astronauci czy kierowcy wyścigowego powinni byc singlami .I skąd wiesz o czym marzą dziewczynki? Ja marzylam żeby zostac pisarką np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pokrętne logika powyżej. Marza zeby zostać astronautami czy kierowcami wyścigowym. Tylko jak sie to ma rzeczywistości to raz, a dwa na tej zasadzie astronauci czy kierowcy wyścigowego powinni byc singlami .I skąd wiesz o czym marzą dziewczynki? Ja marzylam żeby zostac pisarką np. x Nie wiem ale to Kobiety marudzą że Mężczyźnie nie chcą się wiązać a nie odwrotnie... Powinni być bo większość Kobiet ma gdzieś pasje Męża. Mąż ma zarabiać i służyć rodzinie a nie się bawić w astronautów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie mili i ci mniej mili Kafeterianie:) Zajrzałam tu i widzę, że temat wciąż żywy :). Dużo dyskusji, krytyki i hejtu choć koika wypowiedzi jest naprawdę niebanalnych : np. Pani -gość 2018.03.14 oraz gość 2018.03.13 - i te słowa: "Zastanawia mnie też to jak wyjście na piwo przekreśla kobiecość, wino lepsze? Czy rodzaj alkoholu i rodzaj naczynia jest zależny od nastawienia do świata?"- naprawdę ciekawe spostrzeżenie. Poza tym dużo krytyki i powiem krotko: "nic nowego". A mnie nie chodzi o dyskusję o tzw. "klasie" czy konkretnie mojej osobie. Szukam po prostu mądrego, porządnego dobrego faceta. Widać to okazuje się najtrudniejsze. Pozdrawiam wszystkich "Kzk":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:27 może mieszkasz w małej miejscowości I jesteś ze starszego pokolenia gdzie kobieta siedzi w domu przy garach, wśród moich sparowanych znajomych wszystkie kobiety pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kochani Kafeterianie :) Zajrzałam po dłuższej przerwie i nadal widzę, że nikt nie jest zainteresowany zawarciem poważnej znajomości. Dużo dyskusji, kłótni, krytykanctwa- jak to u Polaków- każdy ma swoje "jedynie słuszne zdanie". Szkoda :P Miałam nadzieję, że poznam tu miłego poważnego aczkolwiek nie pozbawionego poczucia humoru "faceta z klasą". Z okazji zbliżających się Świąt życzę dużo zdrowia i spokoju a tym, którzy mnie tu hejtowali i krytykowali- więcej poczucia humoru i dystansu do siebie. :) Pozdrawiam wszystkich :) "Kobieta z klasą":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 3 obecnie są co jeszcze chcą i nalegaja i nie płace im ani one mi.A wcale piękny nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×