Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa obrabia tyłek KAŻDEMU w rodzinie. Jak taki człowiek żyje??

Polecane posty

Gość gość

Jak spogląda rano w lustro? Taki ktoś nie ma ani jednej szczerej relacji? SPotyka się z siostrą a potem ją do nas obgaduje, to samo z nami, albo z inną synową - potem to wychodzi lub nie, ale to co mi mówiła to wiem, a dziwi mnie że mi to mówi bo cała rodzina męża wie że ona mnie nie lubi i udaje ze względu na syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie, ona o tym juz nie pamieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak babka mojego meza. Ma juz 80lat a dalej skłóca rodzine. Jej dzieci sie do siebie nie odzywaja,tu namąci,tam nakręci. Teraz wziela sie za wnuki. Jedna ,jej ukochana wnusia,pognała ją,to teraz na nia nadaje,ja sie z nia poklocilam w pazdzierniku,zycie chciala mi ukladac,do mojego lozka nawet zagladala,od jej sasiadek uslyszalam w ten piatek ze nie sprzatam,nie gotuje,bije meza,z domu go wyrzucam itp. I w sobote wstalam i nie ugotowalam mezowi obiadu tylko sobie i dzieciom:mowie do babci jedz,jezdzisz do niej mimo tego co na mnie gada,to jest dla mnie policzek. Pojechal,ale do swojego ojca na obiad. No i ta babcia nie tylko ze patrzy w lustro ale jeszcze kochana przyjmuje komunie i to codziennie!! Kiedys jej powiedzialam zeby mocniej modlila sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa też taka jest. Pierwsze kilka razy aż byłam w szoku ze można tak obgadywac własną siostrę później zaczęła z moją rodziną a szczególnie krytykowała wszystko co mój młodszy brat robił i wtedy to już była przesada. Nie rozumiem tego. A sama jest osobą która rzadko się spotyka z ludźmi. Może nie lubią jej? Kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty obgadujesz teściowa! Pasujecie do siebie, dwa patole, idźcie się leczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do swojej tesciowej nie zachodze bo mialam dosc sluchania o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolisz obgadywac rodzine na kafeterii, za 500+ kupiłaś kompa i masz zajęcie, dzieci niech Bóg wychowuje, patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie teść obgaduje za plecami, teściowa pewnie też gdyż do mnie dwie synowie obgadywala. Niestety przez teściów obgadywanie rodzina jest skrócona i nikt do siebie się nie odzywa. Dlatego kilka razy do roku widuje ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze robią, bo jesteś głupia i pierdzielisz głupoty na kafe, naczelny troll jesteś i debil tutaj.Weź się do pracy to przestana obgadywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05:46 Tu autorka. U nas jest dokładnie tak samo - teściowa a to mówiła jednej synowej jaka ta druga wspaniała (a w rzeczywistości jej nie trawi i ją zwalcza), a to drugiej posłodziła na pierwszą, a to synowi starszemu mówiła co to młodszy nie ma, a to młodszemu ile to starszy nie zarabia i nawet dodawała w Wigilię rozmawiając z synem: "X ma lepszą pracę, i więcej mu płacą!!". A to faworyzowała jawnie jednego wnuka, a to zachwalała w sposób przesadny i chorobliwy innego wnuka do tych od pupilka... mąciła, królowa dramatu, bez przerwy i OTO JEST EFEKT Nie odwiedzamy się z bratem i bratową męża ani z jego kuzynostwqem/ nie mamy potrzeby i każdy każdemu patrzy na ręce. Babsko nas poróżniło. Jedni przed drugimi czuja sie gorsi i to przez to. A to poczucie zaszczepila ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I donosilyscie sobie nawzajem co za prostak i .ale winna zawsze tesciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie donosiłyśmy, prostaczko. Dowiedzialam się od innej synowej + rozpoznalam to w czasie spotkan rodzinnych, kiedy tesciowa byla bardzo zmieszana i widac bylo ze na kazdego nadaje i nie wiadomo z kim ma tera gadac bo reszta patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×