Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ile zaliczyliscie kobiet od 1 rau

Polecane posty

Gość gość

Pamietam to jak dzis pierwsza blondi ja prawiczek, niezla cialo opalone nogi dlugie odrazu wpadla w oko taka suczka zgrabna dupcia cialo tak jak pisalem gotowe by obracac, sama mnie wkrecila tak sie udalo ze j****ie zapewnila mi konkretne byle poczuc c***a w sobie buzia cipka d**eczka, najpierw tylko j***lem nie chciala a bez oporow ssala k****a w d**e jechac na zawolanie by dala lecz w kupie nie lubie jeden dotyk i bez konca byle j***c gdzie kolwiek maszynka, imprezy wiadomo bylo co robic by wyjsc poduchac wesele to bylo super codzoennie dawala taki wycisk a ja nie odmawialem , pozniej juz wolalem jakos u niej p******** zaczelo sie cudnie byla moja tylko na sex , gotowa w kazdej chwili na k****a z czasem sie zj***lo nie chciala dac sie ****** lecz nadal wystarczyl ten sam ruch j***c lubila ostro a byla 1 szparka ktora trzymala nie puszczalem jej *****lem gdzie kolwiek chcialem byle pretekst i stala naga gotowa z k*****m w buzi lub na odwrot, kilka lat mialem z nia sex bez oporu kiedy i jak tylko czlowiel chcial wyjazdy czy cokolwiek to nie mogla sie opaniwac a ja nie odmawialem uwodzilem jeszcze bardziej suczka niezla byla wielokrotnie gdzie kolwiek wszedzie Kobieta ktora tylko chcial k****a czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×