Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet stał się zimny i oschły

Polecane posty

Gość gość

Co nagle powoduje takie zachowanie? Nagle z dnia na dzień? do osoby która jest mu tak bliska, nie potrafię tego zrozumieć, nie panikuje ale to odczuwam i jest mi przykro, nie narzucam się, próbuje być wyrozumiała i cierpliwa ale to cholernie boli. Najlepsze jest iż kiedy rozmawiam, flirtuje lub smsuje w taki nasz sposób który zawsze go kręcił, nie odpowiada lub zmienia temat, czy to świadczy że to początek końca, dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie w głowie ma już inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt ci na to pytanie nie odpowie, co jedynie jakaś walnięta zaraz napisze że ma kochankę zdradza cię i go zostaw. A przyczyn może być wiele, nikt nie zna waszego życia a ty przedstawiasz jednostronnie. Może coś mu nie pasuje w twoim zachowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt się nie zmienia z dnia na dzień i na drugi biegun zachowania nie przenosi się. Chyba że ma co z deklem. Albo kochankę. Wprost nie można zapytać? Kobieta wyczuje co jest na rzeczy po odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotko kochankę się szuka stopniowo i stopniowo się zmienia zachowanie. Z dnia na dzień to musiało się coś stać w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś idiotka. Naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zapytałam wprost, to mi odpowiedział że ma gorszy okres w pracy, dużo stresu, ok rozumiem, dałam czas, ale dalej jest tak samo, tak jakby to nie był on którego znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu spokój. Jak zrozumie że zachowuje się jak chuj to może się odezwie. Nie wlaz w d**e bo to tylko nakręca do takich zachowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×