Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia000

grzybica pochwy

Polecane posty

Gość kasia000

czy to trudno wyleczyc? chodzi mi o grzybice pochwy. jak to uslyszalam to poczulam sie beznadziejnie, bo zawsze myslalam ze maja to osoby ktore nie dbaja o higiene a jja do takich nie naleze. i czy to prawda, ze ona predzej czy pozniej wroci nawet jak zostanie teraz wyleczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhhhh.
niestety niekiedy codzienne mycie nie wystarcza.To trzeba leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A......
...jakie są tego objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia000
nie mialam objawow tylko lekarz mi powiedzia. no moze delikatne swedzenie. bardzo prosze o jakies wypowiedzi czy ktoras z was przez to przechodzila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada moja taka
grzybica nie wraca ot tak sobie, musisz ją dokładnie wyleczyć, ale przyznaję, że są osoby które skłonność do tej choroby mają większą niż inni. Jeżeli uprawiasz seks musisz koniecznie porozmawiać z facetem z którym to robisz. On też musi poddać się leczeniu, w przeciwnym razie Twoje leczenie nie da zadnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
niestety.....ja wlłaśnie jestem przy ostatnich dawkach antybiotyku na grzybice...tez sie obawiam jej powrotów,najgorsze jest to ze własnie nadmierna higiena moze do niej doprowadzić...też słyszałam ze jak już raz sie złapie to potem powraca :( Pozdrawiam i nie martw sie tak bardzo,najważniejsze to teraz ją wyleczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka
Ja jestem weteranką grzybic... ;( Najgorzej było jak brałam tabletki anty- wtedy miałam sredio na 2 miesiące. Ale łatwo w sumie to wyleczyć. No i jako weteranka mogę Ci powiedzieć, że grzybica pochwy najczęściej związana jest z nadmierną(!) higieną częsci intymnych... "Częste mycie skraca życie" :| Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MK
Mam pytanie o preparat gynalgin i jednoczesne stosowanie pigulek(cilest) czy sa jakies intereakcje bo ulotka niewiele o tym mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa
ja przez to przeszłam niestety, długo się męczyłam z tą grzybicą aż się wybrałam do lekarza. a dzisiaj właśnie wzięłam ostatnią tabletke :) a już po pierwszej przesło mi swędzenie :D a te tabletki to Flumycon 7 kapsułek i bierze się jedną dziennie :) zobaczymy czy się wyleczyłam na zawsze, mam nadzieję że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrzybica jak sama nazwa mowi to cos co sie rozmnaza szybko.Wyglada jak ser biały z takim czasem mlecznym sluzem. Nie zawsze musi byc to widac ale swedzenie jest sygnałem ze cos sie zaczyna dziac. Zarazic sie mozna tak w publicznej toalecie,recznikiem kogos kto juz to ma(a nie ma ludzi którzy sie chwala ze sa chorzy),czestym myciem głebokim ,uprawianiem miłosci z kims kto juz ma i co jest równiez wazne stosowaniem antybiotyków. Wiec okazji ku temu jest duzo!!!!! Leczenie musi podjac para która z soba wspołzyje. Dla Panów w aptekach bez recepty do smarowania sprzedaja Clotrimazolum,kosztuje jakies 4 zł wiec i nie specjalny wydatek. Ten sam lek najlepszy zreszta jest dla kobiet,sa to globulki do zakładania nan noc i wypisuje je ginekolog. Swedzenie przechodzi szybko,jednak odstawienie lekow nie da wylecznie. Inna sprawa jest to ze jesli juz złapie sie grzybice ma skłonnosc nawrotów nawet po roku czy dwóch. Wszedzie pisza i podaja lekarze ze mozna ja zalezyc jednak skłonnosc juz zostaje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrzybica jak sama nazwa mowi to cos co sie rozmnaza szybko.Wyglada jak ser biały z takim czasem mlecznym sluzem. Nie zawsze musi byc to widac ale swedzenie jest sygnałem ze cos sie zaczyna dziac. Zarazic sie mozna tak w publicznej toalecie,recznikiem kogos kto juz to ma(a nie ma ludzi którzy sie chwala ze sa chorzy),czestym myciem głebokim ,uprawianiem miłosci z kims kto juz ma i co jest równiez wazne stosowaniem antybiotyków. Wiec okazji ku temu jest duzo!!!!! Leczenie musi podjac para która z soba wspołzyje. Dla Panów w aptekach bez recepty do smarowania sprzedaja Clotrimazolum,kosztuje jakies 4 zł wiec i nie specjalny wydatek. Ten sam lek najlepszy zreszta jest dla kobiet,sa to globulki do zakładania nan noc i wypisuje je ginekolog. Swedzenie przechodzi szybko,jednak odstawienie lekow nie da wylecznie. Inna sprawa jest to ze jesli juz złapie sie grzybice ma skłonnosc nawrotów nawet po roku czy dwóch. Wszedzie pisza i podaja lekarze ze mozna ja zalezyc jednak skłonnosc juz zostaje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkina
mam pytanie czy stosujac Clotrimazol(kandydoza pochwy) nie podwyzsza sie poziomu zajscia w ciaze, tzn. tabletki sa mniej skuteczne -przy jednoczesnym zazywaniu tabletek antykoncepcyjnych Yasmine??? bardzo prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M***
grzybica powraca przy zazywaniu pigulek i czestych infekcjach z antybiotykami... nystatyna pomaga i ketokonazol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnieże
Nie sądzę,żeby miały wpływ,ale najlepiej zapytać ginekologa.I nie ma się co łudzić,trzeba się leczyć z partnerem.O,na basenie też można załapać.Kiedyś słyszałam,że pomagają tampony zamoczone w jogurcie naturalnym.Profilaktycznie,raz na tydzień włożyć na 2,3 godziny.Do zweryfikowania przez gina,oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M***
antybiotyki maja ogromny wplyw i pigulki rowniez, nie wyssalam tego z palca, zreszta w kazdej ulotce jest to napisane... oczywiscie nie kazda musi to przechodzic, ale to sa skutki uboczne wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnieże
Miałam na myśli leki przyjmowane w trakcie walki:)Tabsy oczywiście,jak najbardziej,zwiększają ryzyko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnieże
Chyba trzeba wklejać początek postu,żeby wiadomo było,co się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×