Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaśka 2002

Miejskie auto dla 30latki

Polecane posty

Gość gość
Ubezpieczenie już tak nie zależy od pojemności silnika. Raczej od marki pojazdu, zniżek itp. Ja za 3,5V6 w Renault płacę tyle samo co za 2.0 w BMW. BMW 1.6 stare powodują więcej wypadków niż 3,5 litrowy van np. Chrysler czy Renault Espace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka 2002
Okazało się, że jednak będę trochę i w trasy jeździć. Także, jednak coś przydałoby się 5 biegowego z większym silnikiem. Zastanawiam się nad Polonezem Caro, albo może i Caro plus (Daewoo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat dla jaj a wyszlo bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cipek 123
Kup sobie tico z turbodoładowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam sobie bardzo fajne miejskie autko używane ale ze sprawdzonego źródła Mój brat polecił mi ten punkt we Wrocławiu w http://klecinska151.pl/ . Moim autkiem jest dla mnie niezawodne już od dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelka55
Ja na pewno mogę polecić Ci z własnego doświadczenia Honda Jazz, jeżeli rzeczywiście szukasz porządnego auta do jazdy w szczególności po mieście. Wszędzie się zmieścić, do tego przestronne wnętrze i dość pojemny bagażnik. Dobrze zestawiona ofertę ma salon HondaPlaza w Warszawie zarówno w zakresie auto nowych i używanych, także sprawdź go sama również na jeździe próbnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już planujecie zakup samochodu może warto jest zastanowić się także nad tym gdzie je zarejestrować? Tutaj http://czechybiznes.expert/rejestracja-aut przeczytałam o możliwości rejestracji samochodu w Czechach. Co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelemy

Ja jeżdżę Toyota Yaris i jestem bardzo zadowolona. Auto praktyczne, nowoczesne, mniejsze, komfortowe bo można spokojnie wszędzie parkować. A kupowałam w Carolina Toyota Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzie_Stevens

Polecam Fiat Punto, mam 1.2 silnik. Nie jest to jakaś rewelacja ale na pewno mało pali, nie psuje się oraz dodatkowo mam na gaz więc porównując dojazdy komunikacją miejską a moim autem to taniej mnie wychodzi autem i szybciej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESTTTTT

1.2 to za słaby na trasę. Będzie mieć wysokie obroty przy przepisowych 140 na autostradzie (a i tak przy 140 ciągle co 2 wóz wyprzedza bo teraz auta są szybkie i jest dobrobyt, to ludzie szybko jeżdżą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska 2002

Kupiłam jednak Daewoo-FSO Polonez Caro Plus.

Wersja z elektrycznie regulowanymi lusterkami (podgrzewane), klimatyzacją i instalacją gazową.

Wersja 1.6 MPi

Super wóz. Wygodny, pakowny, w miarę szybki, oszczędny (LPG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

Toyota Yaris to znakomity samochód dla kobiety ale i nie tylko.Wszędzie zaparkujesz,mało pali no i przestronny. Na dzisiejsze ceny benzymy to znakomite auto.Nie pakujcie się w silniki powyżej 2.0 bo pójdziecie z torbami no chyba że macie swoją stację benzynową i DOBREGO wujka w ubezpieczeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aso

dlaczego nie Tico

 idealny dla kobiety po 30 i emerytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec spec

Haha Toyota Yaris z małym silnikiem na trasie więcej pali niż auto z dużym silnikiem.

Kiedyś jechaliśmy Yaris w 5 osób + bagaż + klima, to nam ledwo paliwa starczyło... tyle piła.

Btw. ubezpieczenie już nie zależy od pojemności tylko.

Teraz i małe silniki mogą mieć dużo mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szellla

Ja mam Avensis i nie narzekam. Auto dobrze mi się sprawdza w mieście i na trasie. Nie ma żadnych usterek, dobrze się prowadzi. Utrzymanie też nie wychodzi po za standard. Kupiłam w Carolina Toyota Wola. Mają dobrych doradców i fajne rabaty, rekomenduję się umówić na jazdę próbną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rukolllka

Avensis dobre auto. Ogólnie Toyota ma bezawaryjne i ekonomiczne samochody również w niższej klasie, jak Yaris czy Aygo. Dużo zależy właśnie też od salonu i pracownika, który może zaoferować jakieś fajne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektor

Najlepsze auta to FSO Polonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxy

toyota to synonim awaryjności. one rdzewieją jeszcze na gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×