Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonga

Niewiem co mam robić

Polecane posty

Gość Gonga

Witam Mam poważny problem ponad miesiąc temu poznałem dziewczynę, przyjechała na ferie do swojej siostry ktora jest moją koleżanką, zauważyłem że się jej spodobałem. Na poczatku nie brałem tego na poważnie i sobie jaja z niej robiłem lecz po kilku dniach juz nie mogłem o niej przestać myśleć. Po prostu sie zakochałem, zapraszałem Ją na spacery było wszystko ok lecz nie chciałem się do niej za bardzo zbliżyć ponieważ wiedziałem że ona wyjedzie za pare dni i tak spotykaliśmy sie do dnia jej wyjazdu. Po powrocie napisała do mnie ze mnie kocha i teskni za mną odpisalem jej ze ja też potem pisalismy ze sobą gadaliśmy przez wideo rozmowy i bylo wszystko fajnie lecz gdy wróciła do szkoły kontakt z nią miałem ograniczony. I pare dni temu napisałem do niej że tęsknie on a mi odpisała że jeszcze się dobrze nie znamy i ze nie wiemy czy pasujemy do siebie i żebyśmy się poznali lepiej. Wtedy jej napisałem że jak mam poznać ją lepiej jak mam z nią ograniczony kontakt i nawet nie wiem czy jej na mnie zależy. Napisała mi że ma ciezką sytuacje w domu(czego nawet nie wiedziałem) i ze musi sie uczyć, że czesto nie spi po nocach ponieważ wtedy się uczy i kiedy wraca ze szkoły jest padnięta i nie ma nawet jak odpisać. I wtedy stało się najgorsze napisała mi że jak coś mi się nie podoba to droga wolna. Przeprosiłem ją i napisałem że nie wiedziałem że jej dni tak wyglądają że jak by mi choć troche więcej o sobie napisała to bym starał się jej jakoś pomóc. Przestała do mnie pisać i następnego dnia pisze do niej dzieńdobry a ona odpisała mi chamsko na tą wiadomość. Od tego czasu ona do mnie nie odpisuje. Niewiem co robić a zależy mi na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to pisał. Jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonga
Jak to wywnioskowałeś/aś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie robić ,odpuścić .To była krótka przygoda,ale się skończyła. Przebolejesz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonga
a jak bym pojechał do niej z kwiatami może by to coś zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kieruj się sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic nie da.Oboje jesteście zbyt młodzi na poważny związek.Jej przez moment wydawało się ,że z tobą będzie ,ale jak wróciła to widocznie pojawił się ktoś inny. Te opowiastki o ciężkiej sytuacji w domu to wykręty,jej nieładne zachowanie też o niej dobrze nie świadczy,daj sobie spokój. Po co pojedziesz z kwiatami ,chcesz żeby znów chamsko cię potraktowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×