Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kochanek bez gumki

Polecane posty

Gość gość
Przepraszam, ze nie na temat, ale interesuje mnie jak on to robi? Co mowi swojej dziewczynie kiedy jedzie sie z Toba zobaczyc? Jedzie do pracy czy cos? Dlaczego nie uklada mu sie z dziewczyna? Dlaczego jej nie zostawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to znaczy ze jest debilem skończonym dlatego ty powinnaś znaleźć sobie innego kochanka a nie jakiegoś niedorozwiniętego kretyna jestes fajna babka spraw cwela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie nie opowiada kazdej sekundy zycia tej swojej a nie wiemytez czy razem mieszkają ja zdradzalam swojego facia dla rozrywki i nikt się o noc nie pytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziekuje :)No mysle wlasnie nad ta cala sytuacja. W sumie nie jest to jakos bardzo rozwiniety romans czy cos w tym stylu, i on tez nie jest w malzenstwie wiec nie sadze zeby musial spowiadac sie z kadej minuty, to tak odpowiadajac na pytanie o to co mowi jak sie spotyka ze mna. To sie stalo trzy razy bardzo spontanicznie, znamy sie od dawna i w zasadzie zawsze byl gdzies obok, wiec napewno czul jakas sympatie czy cos. Byc moze to tez wplynelo ze jest miedzy nami zaufanie co do tego bo sie znamy, ale mimo wszystko nie swiadczy to o nim dobrze. A co do tego czemu jest z nia jak mu sie nie uklada nie wiem nie wnikam, nie interesuje mnie to w zasadzie pewnie nie ma jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężowie i żony zdradzają i też znajdą zawsze wymówkę że gdzieś idą dlaczego on by nie znalazł ja spotykam się z kochankiem kilka razy w miesiącu w domu zawsze jak mąż jest w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest smutne, ze tak sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie jest życie nie zawsze małżeństwa są dopasowane pod względem seksu a nawet rzadziej nie są niż są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to nie ma znaczenia, jestem zabezpieczona i sperma w cipce...ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałem przez wiele lat stałą (i jedyną oprócz żony) kochankę i robiliśmy to bez gumki ale zafundowałem jej mirenę bo jej mąż oczywiście, który też ją niestety bzykał nie chciał finansowo się na coś takiego rzucić i dlatego (to była jej zemsta) mąż robił to w gumce myśląc, że żona nie ma innego zabezpieczenia (a mieli już dwójkę dzieci) a ja bez. Nigdy też się nie zorientował, że jego żona ma spermę obcego faceta a sobie chociaż czasami jak ona mówiła, robiła to z nim po krótkim czasie od spotkania ze mną. Przy moim bardzo obfitym wytrysku to dziwne ale on (zresztą moja obecnie już była żona też) nigdy nas nie nakryli i jej mąż chyba do dziś nie ma pojęcia, że jego żona miała kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nawidze jak facet zaklada sobie gomke i z gomka chce mnie dymac to nie dla mnie tylko bez gomki moze we mnie wchodzic a kochanek to juz wogole jak chce mnie zerznac to tylko moze bez gomy bo chce go dokladnie czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×