Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Damiano 1

Problem z dziewczyną. Pomóżcie

Polecane posty

Gość Damiano 1

Witajcie kochani. Mam problem z dziewczyną. Ostatnio znalazłem u niej wiadomości w którym pisze z obcym facetem. Bardzo sobie slodzą. Widać że jej się bardzo podobało jakich przymiotnikow używał ten Pan. Pisali ze sobą praktycznie miesiąc a ja o tym nie wiedziałem. Moja dziewczyna twierdzi że nic więcej by nie zrobiła i ja jej wierzę. Poszukiwala ewidentnie adoracji od obcego faceta którego tylko raz widziała i mieszka za granicą także nie możliwe aby do czegoś doszło. Myślę że poprostu pisała z nim dla zabawy i chyba w to wierzę ale nie wiem co zrobić. Przeprasza mnie codziennie ale ja muszę się zastanowić. Co byście mi doradzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damiano1
Ja 23 a moja dziewczyna 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20? Panie to ona się wyszaleć musi bo ma siano jeszcze w głowie. Podbij do niej jak już obrobi ze 3 drużyny piłkarskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro dziewczyna jest taka młoda to jeszcze można zrozumieć że bawi się w jakieś pozornie niewinne słodkie sms-y z nieosiągalnym facetem. Jeśli dziewczyna Cię przeprasza i już rzeczywiście nie pisze z tym gościem to znaczy że nie ma co się nim przejmować bo do niczego między nimi nie dojdzie, tylko na Twoim miejscu już bym ostrożniej patrzył w przyszłość. Jeśli dziewczyna szukała kontaktu z facetem na odległość to co będzie jak "zaraz obok" napatoczy się jakiś atrakcyjny gość. Moim zdaniem daj szansę tej relacji, tzn. żyjcie jak gdyby nigdy nic ale za bardzo się nie angażuj,miej świadomość że to niekoniecznie już TA dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×