Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdezorientowana mama

Spóźniona miesiączka

Polecane posty

Gość Zdezorientowana mama

Witam. Prawie osiem miesięcy temu urodziłam córe czkę . Pierwsza miesiączkę dostałam 10.10.2017 później 15.11 , 20.12 i 28 .01.2018 roku . Miesiączki nie dostałam do dziś , 11 dni spóźnienia . Robiłam pare dni po planowanej miesiączce test wyszedł negatywny . Dwa dni później znowu robiłam następne dwa i również wyszły negatywne . Testy kupione w aptece Clear blue ,podobno bardzo dokładne . Z mężem zabezpieczamy się , piersią karmiłam tylko przez pierwszy miesiąc . Nie jest mi niedobrze , nie mam wstrętu do zapachów jak przy pierwszej ciąży , lekko bolą mnie piersi tak jak zwykle przed miesiączka . Dzwoniłam do lekarza mówiłam o wszystkim i porada pielęgniarską stwierdziła ,ze to na pewno nie ciąża tylko stres oraz niewyspanie , fakt jestem przemęczona . Powiedzieli mi również w poradzie telefonicznej,ze okres może w jednym miesiącu zniknąć bo po ciąży minęło ledwo 8 mies i organizm cały czas się stabilizuje . Do lekarza mam się zgłosić za dwa miesiące jeśli nie dostanę okresu . Jakoś ciagle podświadomie wmawiam sobie ,ze to może być ciąża chociaż nic poza brakiem miesiączki na to nie wskazuje . Chyba oszaleje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś miał podobnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowisz ze sie zabezpieczacie z mezem. O ile tym zabezpieczeniem nie jest stosunek przerywany tylko gumka, to przeciez cudow nie ma i niepokalane poczecie bylo tylko raz 2018 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie tak . Tylko skąd takie opóźnienie ;/ U lekarza mam się stawić dopiero za miesiąc . Dla mnie to tez nietypowe dlatego pytam,może ktoś przechodził przez coś podobnego . W internecie piszą różne rzeczy o zabezpieczeniach i działa na wyobraźnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka dzieciom a informacji w necie szukasz? Chyba, że wcale nie masz tego dziecka i dodajesz sobie nim lat. Bo skoro już urodziłaś, to chyba wiesz skad sie dzieci biorą? :) Musisz sobie poziom hormonow zbadać po tej ciązy być może że coś sie rozregulowało. Swoją drogą to bardzo szybko wróciła ci ta miesiączka po porodzie, aż dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyślanie dziecka ? To byłoby chore,aż dziwi mnie to,że komukolwiek mógł przyjść taki pomysł do głowy . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Po porodzie cykle mogą być rozregulowane, nawet jeśli nie karmisz piersią.Skoro testy wychodzą negatywnie, najprawdopodobniej NIE jesteś ciąży, tylko trafił Ci się np.cykl bezowulacyjny.Jeśli bardzo się martwisz, wykonaj badanie beta-hcg z krwi, jest dokładniejsze, niż testy domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×