Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dostałam szczeniaczka na urodziny co mam zrobić?

Polecane posty

Gość gość

Dostałam od chłopaka na urodziny szczeniaczka jest słodki ale ja nie lubię zwierząt którymi mam się zajmować tylko takie lubię nie moje mam mu oddać? jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tego z Tobą nie skonsultował to zanieś do niego i powiedz, że chętnie będziesz się bawić z tym szczeniaczkiem gdy go odwiedzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddaj mu, nie daje się żywych zwierząt w prezencie bez konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzęta w domu to robactwo i pasożyty u domowników! Ja bym oddała i gdy Cię skrytykuje to znaczy że Cię nie kocha. Takie rzeczy w normalnym związku się ustala a nie na rzuca komuś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zwierze trzeba dbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest debilem twój chłopak bo wy młodzi macie się sobą zajmować a nie zwierzakiem! Jakiś nienormalny kto daje żywe zwierzę w prezencie. Raz żona brata zostawiła nam w prezencie gdy nas nie było oddaliśmy! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dla mnie to całkowicie nie fer zwłaszcza że wiedział że nie przepadam za zwierzętami w domu, u niego w domu są dwa psy i dwa koty i on mówi że nie rozumie jak można nie mieć zwierzaka w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslał ze jesteś słodka :) powiedz ze chciała kota i się rozpłacz ze nie lubisz wstawac rano przed pracą by wyprowadzać ze jest fajny ale to duzy obowiązek i zeby ci pomógł :) od pn do pt u niego w sn ndz u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym za mało rozmawiacie ,mój wie ze ja nie bede wychodzic rano bo nie lubie, ze nawet kota teraz nie bo czesto wyjezdzam bo długo mnie nie ma itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupek, trzeba myslec. Oddaj mu. Albo jakaś sąsiadka emerytka może weźmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mieszkasz z rodzicami to powiedz, ze rodzice nie wyrazaja zgody na zwierze w domu. Jesli sama to po prostu powiedz, ze milo z jego strony, ale nie chcialas psa bo nie masz ochoty i czasu sie nim zajmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KEBAB ewentualnie szaszlyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam z rodzicami i oni się rozczulaja nad tym szczeniakiem ale wiem że to ja się będę musiała nim opiekować, jesteśmy w poważnym związku i po studiach chcemy zamieszkać razem, pewnie jeszcze przed zimą. Myślicie że on chciał mnie przygotować na coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2018 o 16:57, Gość gość napisał:

mieszkam z rodzicami i oni się rozczulaja nad tym szczeniakiem ale wiem że to ja się będę musiała nim opiekować, jesteśmy w poważnym związku i po studiach chcemy zamieszkać razem, pewnie jeszcze przed zimą. Myślicie że on chciał mnie przygotować na coś?

Ze będziesz miała 3psy i koty 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×