Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego on sie tak zachowuje?

Polecane posty

Gość gość

Mam takiego...'kolege'. Nie wiem, co o nim myslec. Przy mnie jest ok - mily, pomocny,interesuje sie mna, duzo do mnie pisze. Jak sie spotykamy to przytula mnie sam od siebie,raczej kreci sie w poblizu, siada obok,czuwa bo niby czasem jest zajety, ale zawsze wie co ktos do mnie mowi i reaguje,smieje sie z moich dowcipow,generalnie nie daje mi odczuc zeby mnie nie lubil... A od innych dowiaduje sie,ze mowi wszystko o czym rozmawiamy (chociaz mi to zarzuca co jest nieprawda, bo rzadko o nim mowie w ogole), przedstawia mnie w negatywnym swietle wyrywajac slowa z kontekstu, ktore same w sobie nie swiadcza o niczym zle, a wyrwane juz tak. Oczywiscie pomija to co jest na jego niekorzysc.Przy mnie w ten sam sposob mowi o swoim bracie, nie wiem czy on chce mi go obrzydzic bo jest tez zly o to ze z nim rozmawiam. Kiedy zerwalam znajomosc, zagrozil .... samobojstwem. Zdziwilam sie bardzo. Puscilam to mimo uszu, ale okazalo sie, ze faktycznie zrobil sobie krzywde. Powiedzcie mi o co mu chodzi, ja mam kilka wersji ale to pozniej zeby nie mieszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest psychiczny. Dokładnie jak to nikt ci nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×