Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życiowy nieudacznik

Polecane posty

Gość gość

Dwa razy w życiu się calowalam Nie miałam faceta Nie byłam zakochana Nigdy facet nie był mna zainteresowany Jestem dziewica Nigdy nie miałam bliższych kontaktów z facetem Nie mam przyjaciół Nie mam znajomych Ktoś jeszcze jest takim nieudacznikiem życiowym jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego. Mam tak samo z kobietami, tzn nic nie mam i nie miałem. Z tym że zakochany byłem, kobiety czasem były zainteresowane, do momentu spotkania, czasem drugiego. Przyjaciół tez nie mam. W pracy się chyba nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Cię szybko rozkochać aż kolana Ci się będą uginały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, dodam że nigdy w życiu się nie całowałem, chyba, że buziak w policzek. I kto jest większym niewypałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre serce
Jestem gorszym nieudacznikiem Mam 33 lata i: Nigdy się nie całowałem Nie miałem dziewczyny Byłem zakochany bez wzajemności Nigdy dziewczyny się mną nie interesowały Jestem starym prawiczkiem Nigdy nie miałem bliższych kontaktów z dziewczyną Nie mam przyjaciół Mam znajomych którzy się do mnie nie przyznają Zdechnę w samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja! Nigdy się nie całowałam! Nigdy nie miałam chłopaka! Jestem zakochana w żonatym! Nie mam przyjaciół! Nie chodzę na żadne imprezy i nigdy nie chodziłam! Dziewica oczywiście! Jedyne co mnie pociesz to to że mam dobre studia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
A masz pracę i perspektywy na dalsze życie? Bo jak tak to jeszcze wszytko przed Tobą. Ja na nic już nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze dodam ze mam 24 lata , prace dom psa Kota i pustkę w życiu . - autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
Skoro Ty twierdzisz, że jesteś nieudacznikiem to moje życie to abominacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy mierzy swoją „miara” . Dla mnie samotność skreśla mnie nawet z jakiś babkich forów bo nie mam życiowych problemów z TŻ ect :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie słuchać demonów bo będzie coraz gorzej to nie sa wasze mysli ale demonów kazdy człowiek jest stworzony po to by wielbić Boga i gdy to sie robi Bóg zajmuje sie twoim sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg może cię uzdrowić - powiedziałem z całą pewnoś- cią. -Nie sądzisz, że On jest silniejszy, niż dragi? Żołnierz miał wątpliwości. Wtedy spytałem, czy chce Go wypróbować, a on skinął głową. - Spróbuję wszystkiego”- rzekł. - Chcę się wydostać z tego piekła, w którym teraz jestem. - Zatem teraz, przez najbliższe parę minut, podziękuj Bogu za to, co On uczyni. I podziękuj Mu za wszystko, co stało się w twoim życiu, byś znalazł się tutaj. - Zaczekaj chwilkę! - Żołnierz wyglądał na zdener- wowanego. - To znaczy, że mam podziękować Bogu za wszystko w moim życiu aż do teraz, nawet za uzależnienie? - To twoje uzależnienie przyprowadziło cię do Niego, prawda? Jeśli Bóg cię uzdrowi, przebaczy ci i da ci zupełnie nowe wieczne życie z Jezusem, to nie sądzisz, że możesz Mu podziękować za wszystko, co pozwoliło ci zobaczyć, że Go potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus powiedział: „Módlcie się z wiarą, wierząc, że jużotrzymaliście”. Nie możemy modlić się z wiarą, jeżeli ob- stajemy przy tym, by mierzyć efekty za pomocą uczuć. Mo- żemy odkryć, że Boża prawda w Piśmie Świętym często każe nam postępować wbrew naszym uczuciom. „Kochajcie waszych nieprzyjaciół” - powiedział Jezus. Czyż On nie wie, co czujemy do naszych nieprzyjaciół? Jasne, że wie. Ale mówi nam, że nie musimy już pozwalać naszym uczuciom, by nami rządziły. Jesteśmy wolni, aby nawet obdarzyć miłością nieprzyjaciół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z książki Moc uwielbienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie to wygląda. Wpis o 0:00 jak na nieudacznika przystało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×