Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy on mnie zdradził

Polecane posty

Gość gość

Mój mąż w weekend był na wyjeździe integracyjnym z firmy, oczywiście w sobotę były jakieś wykłady, wieczorem impreza firmowa w hotelu z basenem. Dzisiaj po południu na fb u jednego z kolegów mojego męża pojawiły się zdjęcia z tej imprezy, a dokładniej z basenu gdzie mój mąż trzyma rękę na piersi stażystce, tzn ona już nie jest stażystą, bo od msc pracuje na pełnym etacie. Zrobilam awanturę, mąż twierdzi, że kompletnie tego nie pamięta i że kumpel chciał zrobić pamiątkowe zdjęcie i mieli się wszyscy ścieśnić i że pewnie odruchowo ją złapał za pierś ( a niestety ma sporo większe od moich). Nie wiem boję się że mnie zdradził, a nie chce sie przyznać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Islam podobnie jak chrześcijaństwo, jest z założenia nastawiony negatywnie do seksu przedmałżeńskiego. Jednakże pomiędzy Koranem a późniejszą tradycją nie ma absolutnej zgody co do sankcji obowiązujących za ten typ seksu. Pomimo zakazów istniała w islamie duża tolerancja w odniesieniu do męskich poczynań przedmałżeńskich i pozamałżeńskich. Z powodu surowych restrykcji nakładanych na seksualność niezamężnych młodych kobiet obcowanie z prostytutką jest dla mężczyzn, pochodzących z krajów konserwatywnych, pierwszym w życiu doświadczeniem seksualnym, podobnie jak to miało miejsce w wielu krajach chrześcijańskich, gdzie niegdyś było to praktyką znacznie bardziej rozpowszechnioną niż dziś. Wiele krajów muzułmańskich, takich jak Afganistan, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Iran, Arabia Saudyjska i Sudan, nadal utrzymuje prawny zakaz seksu przedmałżeńskiego. To, że inne państwa islamskie przyzwalają na współżycie przedmałżeńskie nie oznacza wcale, że władze jako takie, obierając za punkt wyjścia światopogląd muzułmański, postrzegają to zjawisko jako bezproblemowe. Inaczej ma się to w przypadku niektórych konserwatywnych muzułmanów, którzy w celu ograniczenia seksu poza małżeństwem chcieliby użyć przepisów prawnych w sposób bardziej pośredni, na przykład poprzez ograniczenie dostępu do środków antykoncepcyjnych i edukacji seksualnej w szkołach[potrzebny przypis]. Młodzież płci męskiej może w dużym stopniu robić to, na co ma ochotę, nawet z niemuzułmańskimi kobietami przynależącymi do świata zachodniego, natomiast kobiety spotykają się z surowymi sankcjami. Ta sama rodzina może nawoływać synów do aktywności seksualnej, nawet z prostytutkami, podczas gdy od córek nieustannie oczekuje się zachowania dziewictwa aż do zamążpójścia. Dziewictwo kobiety często stanowi absolutny wymóg, natomiast bycie prawiczkiem brane jest nierzadko za oznakę braku męskości. To głównie kobiety a nie mężczyźni są uśmiercane przez własne rodziny w wyniku zabójstwa honorowego. Wspólnym mianownikiem honorowych zabójstw jest leżąca u ich podstawy potrzeba kontrolowania kobiecej seksualności[potrzebny przypis].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż to zdjęcie (zamarz twarz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ma zdjęcie pokazywać- poznasz po zdjęciu co było dalej. Nikt Ci na to pytanie z tu obecnych na kafeterii nie odpowie. Fakt - nieprzyjemna sprawa, ale jak on ta rękę trzyma: stoi za nią z tylu i obejmuje czy z boku obejmuje i mu ręką na cycek wjechała? Odruchowo łapać kobietę za pierś- trochę marne to wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe wyjasnienie, pewnie się z nią przespal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę dodawać zdjęcia i zamazywać twarzy tym bardziej że na tym zdj jest 14 osób, mój mąż stoi z tylu za nią. Nie wiem być może przesadzam i zbyt impulsywnie zareagowałam, bo w chwili obecnej mąż leży ogląda tv i się słowem do mnie nie odzywa, ale zwyczajnie jest mi przykro. Poza tym zdjęciem nie mam powodów twierdzić że mnie zdradza, pracę kończy o 16, zawsze jest punktualnie w domu, mam dostęp do jego telefonu tzn w takim sensie, że np idzie się kąpać czy idzie z pasem na spacer a telefon zostawia, więc się nie boi że coś mogłam znaleźć. I ogólnie jest dobrym mężem, ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co taki wątek założyłaś- zaraz się zlecą hieny, które tylko tym się żywią i zaczną pisać typu: "napewno Cię zdradził", "pewnie już ma romans od x czasu ", itd, itd. Jak stał za nią to może faktycznie chciał przesunąć jak mieli ścieśnić i ja za pierś złapał- kwestia tylko taka, czy przytrzymał rękę mimo że wiedział już że to pierś czy odrazu puścił tylko na zdjęciu tak wyszło. Pomijając jednak kwestie czy potem już świadomie trzymał czy nie to przecież to nie może świadczyć o zdradzie. Pogadaj z nim na spokojnie i powiedz, że jest Ci przykro. I spytaj się czy już potem jak się połapał że trzyma rękę na piersi to nadal trzymał- i niech nie ściemnia, że nie wiedział ze to pierś bo jednak łatwo się połapać (nawet jak się jest po alkoholu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po chyyyh zakladasz temat jak do pustego lba i tak nie wpoisz ze urabia cie na boku. A druga kretynka bedzie klaskac****isac ze nie zdradzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:41 sama jesteś kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale chyba są w zażyłych relacjach skoro ona się nie przciwstawiła mieć takiego zdjęcia podkreślającego postawę `on jest mój` i odwrotnie... jak facet kładzie babie łapsko na cycku i to jeszcze obejmując ją od tyłu, to wyraźnie daje znać`ta kobieta należy do mnie` skoro on sobie pozwala na takie kontakty to znak że muszą być ze sobą jednak blisko na co dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to problem kasować wiadomości od kochanki? Czy głupie żony nie wiedzą że tak można? :D wraca punktualnie? :D zluzuj smycz bo rzeczywiście zaraz cię zdradzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie wiem być może przesadzam i zbyt impulsywnie zareagowałam, bo w chwili obecnej mąż leży ogląda tv i się słowem do mnie nie odzywa, ale zwyczajnie jest mi przykro. " X Bo on nie będzie dążył do rozmowy, chce przeczekać aż Ci przejdzie. "kompletnie tego nie pamięta i że kumpel chciał zrobić pamiątkowe zdjęcie i mieli się wszyscy ścieśnić i że pewnie odruchowo ją złapał za pierś " X To aż tak pijany był, że kompletnie nie pamięta?. Jeżeli był trzeźwy to raczej pamięta ten fakt - kwestia czy jak już złapał to czy dalej trzymał i czy ona zwaliła mu rękę, czy też jej podobało. Co oczywiście nie znaczy, że dalej do czegoś doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Poza tym zdjęciem nie mam powodów twierdzić że mnie zdradza, pracę kończy o 16, zawsze jest punktualnie w domu, mam dostęp do jego telefonu tzn w takim sensie, że np idzie się kąpać czy idzie z pasem na spacer a telefon zostawia, więc się nie boi że coś mogłam znaleźć. I ogólnie jest dobrym mężem, ojcem„ x Do cytatu się nie odniosę, bo to oczywiste, a co do rzekomej zdrady męża - na zdjęciu jest 14 osób? I podejrzewasz, że Twój mąż jest niedorozwinięty, zdradzając Cię w takim towarzystwie i liczył, że się nie wyda? A może tam był seks grupowy, wszyscy się rżnęli ze wszystkimi i dlatego wszyscy milczą? Innym dowodem debilizmu małżonka byłoby pozowanie do zdjęcia z umyślnym położeniem dłoni na cycku jakiejś laski (zapewne kochanki). W związku z tym zastanów się, czy Twój mąż jest idiotą. Jeśli tak, to niewykluczone, że Cię zdradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„A to problem kasować wiadomości od kochanki? Czy głupie żony nie wiedzą że tak można?„ x Trochę trudno kasować wiadomości w telefonie, który zostaje w domu, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A to problem kasować wiadomości od kochanki? Czy głupie żony nie wiedzą że tak można? smiech.gif wraca punktualnie? smiech.gif zluzuj smycz bo rzeczywiście zaraz cię zdradzi smiech.gif" X Jestem kobietą, ale czasami logika kobiet mnie zaskakuje. Jak pisze z jakąś kobieta to napewno z nią zdradza, jak nie ma w telefonie sms-ow to i tak pisze tylko kasuje. Jak idzie na spotkanie z kolegami to napewno są tam ładne koleżanki i planuje zdradę, jak wraca prosto do domu to jest niby na smyczy i w końcu zdradzi. To co ma mezczyzna robić, żeby jego kobieta nie myślała że ja zdradza lub zdradzi? X Co do ręki- to może i niechcący położył (jest to prawdopodobne) tylko kwestia czy jak się połapał ( no ja bym się kapnęła że trzymam rękę na piersi) to czy dalej przytrzymał bo mu się jednak podobało. Co oczywiście nie świadczy zaraz o planowanej zdradzie lub już byciu z nią w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„To co ma mezczyzna robić, żeby jego kobieta nie myślała że ja zdradza lub zdradzi?” x Jak to, co? Siedzieć w piwnicy na łańcuchu!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×