Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Sleep Concept

Polecane posty

Gość gość

Ktoś korzystał z ich usług? Bo zastanawiam się czy warto. Ale wszędzie są tylko super opinie, żadnych negatywnych albo neutralnych. I to jest conajmniej dziwne. Jeśli korzystaliście to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaliśmy. Nie polecam! Pieniądze wyrzucone w błoto! Kobiety bardzo nieprofesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również nie polecam. Bazują na nieco zmodyfikowanej metodzie Tracy Hogg, która chyba nie na każdego działa. Zapewniały o praktycznie 100% skuteczności, a po zrealizowaniu przygotowanego przez SleepConcept planu jest jeszcze gorzej niż było. Zdecydowanie żałuję podjęcia się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imod

Czy ktoś ma jeszcze jakieś opinie o sleep concept??? Mam ich plan i chciałam go wdrożyć ale teraz mam obawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sza

Tez nie polecam, pieniądze wyrzucone w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 22.08.2019 o 12:22, Gość Sza napisał:

Tez nie polecam, pieniądze wyrzucone w błoto

A czy można się jakoś skontaktować z Tobą aby zapytać o szczegóły, dlaczego to pieniądze wyrzucone w błoto? Bo sama się zastanawiam nad skorzystaniem z usług konsultantek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie ,, nauki". A raczej walki mysli czy wlasciwie robie ... Metoda na zasadzie cel uswieca srodki( cel osiagniety.. prawie , kosztem placzu dziecka, placze wiecej i bardziej), kiedys bylam zla z niewyspania teraz znerwicowana gdy przychodzi pora drzemki lub dziecko chce spac a godzina nie zgadza sie z planem. Sprawdzi sie rodzicom co maja dystans do placzu dziecka. W chwili obecnej polecic nie moge, moze przetrwam stanie sie cud i zmieni sie sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam. Mimo zapewnień, że przy stosowaniu się do zaleceń wszytko się uda, absolutnie tak nie było. Zamierzonych efektów zero i każdą "porażkę" panie (w zasadzie to pani - bo ze mną rozmawiała jedna) zrzucały całą winę na rzekome choroby. Wskazywały jakie badania polecają zrobić. Robiłam, płaciłam za badania i za usługi SleepConcept. Wyniki badań wzorowe. W końcu się poddałam. Szkoda czasu, nerwów, "trenowania" dziecka i szarpania dziecka po lekarzach. Kasa wyrzucona w błoto. Płacz dziecka i mój... Brak słów. Te wszystkie pozytywne komentarze o SleepConcept piszą głównie właściciele innych blogów - sprawdźcie sobie. Na stronie SleepConcept czy FB czy ich blogu nie ma możliwości dodania opinii innej niż pozytywna. Jedna wielka ściema!!!

Edytowano przez KasiaWK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2020 o 06:55, Anpd napisał:

Jestem w trakcie ,, nauki". A raczej walki mysli czy wlasciwie robie ... Metoda na zasadzie cel uswieca srodki( cel osiagniety.. prawie , kosztem placzu dziecka, placze wiecej i bardziej), kiedys bylam zla z niewyspania teraz znerwicowana gdy przychodzi pora drzemki lub dziecko chce spac a godzina nie zgadza sie z planem. Sprawdzi sie rodzicom co maja dystans do placzu dziecka. W chwili obecnej polecic nie moge, moze przetrwam stanie sie cud i zmieni sie sytuacja

Na samo wspomnienie tych rygorystycznych godzin... Wiele nerwów mnie to kosztowało i bardzo żałuję, że skorzystałam że SleepConcept.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×