Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam siły na choroby w ciazy gestem w 33 tyg i 6 raz chora

Polecane posty

Gość gość

Mam dość. Raz chorowałam poważnie zaoakenie zatok antybiotyk po tygodniu goraczka zapalenie oskrzeli szpital antybiotyk dożylny w 19 tyg ciąży. Później co chwilę jakieś przeziębienie kilkudniowe. Dziś znowu się zaczyna bol gardla bol glowy zatkany nos . Juz 6 raz. Boje się o dziecko. Juz nie wiem czym mam się leczyć zrobiłam syrop z cebuli i od 3 dni pije syrop z czosnku 2 łyżki 3x dziennie czy nie za dużo? Dodaje też imbir do soku Malinowski lub herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tylko ja mam takiego pecha? Czy są tu mamy które też tak często chorują? Albo chorowały w ciazy? Szukam pocieszenia bo już nie wytrzymuje nerwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pięknie. Tylko ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ciotka rzucila na ciebie klatwe, ze jej spadek podciagnelas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno współczuję. Moja szwagierka też chorowała w ciąży (i to wiele razy) - lekarze nawet się jej pytali czy ktoś jej nie podtruwa w domu ;). Dziecko ma zdrowe. Możesz masz jakąś alergie, o której nie wiesz? Ja kiedyś przeziębienia leczyłam ciepłym mlekiem z miodem i czosnkiem - zupełnie u mnie to się nie sprawdzało (dziś wiem, że mam problem z trawieniem kazeiny, także tak naprawdę strzelałam sobie w kolano pijąc to mleko). Mój dziadek mówił, że kiedyś jak ktoś źle się czuł, to w pierwszej kolejności trzeba było odrzucić jedzenie tzn. tylko chleb i wodę przegotowaną można jeść i pić oraz leżeć w łóżku dopóki nie ustąpią objawy przeziębienia (pokój trzeba dobrze wietrzyć). Ja tak robię, jak coś mnie bierze (i o ile mogę sobie na to pozwolić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też non stop chora, akurat teraz zapalenie zatok już ponad dwa tygodnie, antybiotyk nie pomógł. Wymiotuję już od tej ciągłej flegmy i kataru. A to dopiero 16tc. Czekam na wiosnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 23 jak milo wiedzieć że nie tylko ja tak się mecze. Niestety ja właśnie zapalenie zatok miałam w 16 tyg i antybiotyk niby miało być lepiej przez ok 5 dni i nagle goraczka.... i następny antybiotyk dożylnie. Co mówi twój lekarz? Ile razy już chorowałas? W zasadzie dobrze ze wymiotujesz bo ci ta flegma wyleci a nie padnie na oskrzela jak mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak chorowalam 2 dni przed porodem skonczylam antybiotyk dziecko urodzilo sie z wrodzonym zapaleniem pluc bylismy 2tygodnie w szpitalu dziecko na antybiotykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 18tc mam co wizytę antybiotyk na bakterie w moczu i za cholerę nie mogę ich wytepic,a tu już 29 tydzień. Przeziębiona byłam 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się dzisiaj skonczyl 31 tydzien, bylam raz chora w ciazy. bralam prenalen dla kobiet w ciąży. a bakterie w moczu mam i lekarka powiedziala ze jest ok bo nie ma bialka i leukocytow w moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to szczęściara jesteś nie dość ze ciężko przechodziłam choroby to jeszcze bakteria coli albo jakaś inna i tak na zmianę a czosnek chyba można jesc do woli to tak samo pewnie syrop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesteś na L4? ja odkąd poszłam na L4 to nie choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całą ciążę chorowała było zapalenie płuc a prrzeźbień nie zlicze. Córka z przedszkola mnie zarazała gardło bolało ...bez przerwy. Dziecko zdrowe. Na zatoki nagrzewnice sol rób okłady może. ..współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19n43 I czym się jeszcze leczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeziębień to ja nie wiemam ile miałam zapalenie płuc i zatok miałam po razie dodatkowo 3 antybiotyki bo na płuca jeden mi nie pomógł. Nic się nie martw mam zdrowe dziecko. Nawet prawdopodobnie przechodziłam bostonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo tylko u mnie dopiero 21 tydzuen a ja Co 3 tygodnie mam katar kaszel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×