Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość r_d

Cesarka Wrocław Chałubińskiego

Polecane posty

Gość r_d

Witam, Mój pierwszy poród zakończył się cesarką. Na 04.05 mam termin. Gin który prowadzi moją ciążę na pierwszej wizycie powiedział że zrobimy cc. 13.04 czeka mnie jeszcze wizyta u gina i na tej wizycie mamy rozmawiać o cc. Zapytałam się ostatnio czy potrzebne jest skierowanie na 2 cc ale stwierdził że nie. Czy ktoś orientuje się jak to jest w tym szpitalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz doświadczenie z tym szpitalem? ja tam byłam dwa razy na IP, raz było ok a raz zostałam potraktowana bardzo niemiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_d
Miałam tam pierwszą cesarkę, nieplanowaną. Ta niby z lekarzem ustalona ale bez skierowania, bo niepotrzebne. I właśnie najbardziej mnie zastanawia procedura. Skoro lekarz tam pracuje to chyba wie jak jest. Tylko że ja nie wiem i się dodatkowo stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywalam tam przed porodem w poradni patologii ciąży. Raz jak leżałam pod ktg to była "obslugiwana" babka, która była po jednej cesarce i lekarz jej mowil, że ma wybór w związku z tym, jak chce rodzić. Babka powiedziala, że chce cc i lekarz od razu zapisał ją na termin. Z tego co zrozumiałam, to nie miała żadnego skierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do tej poradni Patologii Ciąży byłas w tej samej kolejce co Panie do przyjęcia? Bo jadę tam jutro, drzwi jedne i nie wiadomo czy osobno wchodzić czy po przyjęciach do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam chyba jakoś tak było, że w czasie działania poradni kolejka była jedna i ciężarne do przyjęcia też przechodziły przez poradnię (jak jakieś nagłe przypadki to bez kolejki), a w pozostałych godzinach od razu na izbę przyjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×